Нічого вдягти• Изменено 26 декабря 2024
Графіки світла. Новий крок в дресурі населення
Зі вчорашнього дня у нас ’чудові’ новенькі графіки вимкнень. Рівніші і кращі, ніж раніше. Так-так, я в курсі вчорашнього обстрілу, і розумію, чому вимикають. Але я, тупорилий споживач, не розумію, чому саме такі графіки??? Раніше при вимкненні 3 черг у нас не було світла десь по 10 годин на добу. Це приблизно такий графік: 4+/2-/2+/4-. І це було доволі стерпно, бо за 4 години вимкнень будинок не охолонює, з голоду не помреш і телефн не розрядится.
Але зараз, я перепрошую, але які тварюки ввели такі вимоги і чим вони керувалися? Зараз графік: 3,5-/3,5+/7-!
По 7 годин без світла щодня і відразу, всього на 10,5 годин вимикають!!! Ну типу треба об було світло по 3,5 години мінімум. Це для чого ???? Кому потрібно??? От вчора у мене не було світла з 16.30 і до 23. Тобто я не бачила ні гарячої їжі, ні води ні тепла вдома після роботи! Ті ж самі 10 годин, але чому саме так??? Починаю вірити в експерименти над українцями. Що ще ми зможемо тихенько ’схавати’? Не добють кацапи, самі наші великі стратеги добють! Плачу своїми податками зарплату дурням, які чи то не розуміють, як воно жити в таких умовах, чи то їм просто пофігу, чи то так треба було зробити, от як наприклад вимкнути на профілактику блоки влітку в найбільшу спеку, коли і так проблеми після обстрілів. Чи у всіх зараз такий дібілізм по 7 годин зі світлом?
куркулиха• 26 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Чула, що в окопах графіків світла взагалі нема. Ото зручно! Втомилися від всього цього вже, бідосі?
Вы область где автор живет, видели? Она уже практически там...Задолбали уже героини дмванные со своими окопами
Неначасі• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
ну не по 7 же годин!!!!
Ну так Київ же не на лівобережній Україні. Вирівняти однаково для всих неможливо в умовах війни. Є генерація, є розподільчі системи. Поцікавтесь, як працює енергетична система, може буде менше питань.
Мастер Класс• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ось, будь ласка
Да я вам верю
Говорю ж дебильный график
Бджолина королева• 26 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А у нас сегодня Ким очередную пургу про уличное освещение понес. Почему население без света, а улицы сверкают.
Оказывается, у нас не единая энергосистема. А у всех по разному)
У нас тоже свет отключали, и резко увеличилось число аварий в городе , то беременную , то с коляской ребенка, то старушку. Так что это уже маразм ещё и свет уличный отключать, ни к чему хорошему не приведет
Туфли в чешуе• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
а в Києві теж щодня по 7 годин одним заходом чи якось по іншому? В курсі обстрілу
В минулий обстріл Київ.обл світла не було добу.
Секретница• 26 декабря 2024
Ответ дляВикупана
Киев вообще не зависит от обстрелов. В июле, у меня было,что 7 часов света нет,2 есть, и так не один день подряд(. Киев зависит исключительно от хотелок Ахметова.
Да,перед последним обстрелом у нас так и было. 6-7 часов нет света, 2 есть и опять отключение. Уходишь на работу нет света,приходишь нет света. Потом починили что-то там. В день обстрела 2 раза отключали ,но перерыв меньше был,конечно.
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну з приводу вуличного, то знаєте, я з ним згодна. Бо без нього дуже погано. Багато ламп змінили на економні, не так вже багато воно тягне. Але це безпека
З понеділка на дієті• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
Автор, а вы откуда? Нашу группу всегда выключают первой и включают последней. Если должны кого-то экстренно отключить, отключают нас. Если сравнить графики всех 6 групп, угадайте, кому больше всех выключают свет?) я начинаю думать что тут все банально и просто - чья-то теща живет где-то в этих домах и это месть
шучу немного, но…? Справедливых графиков нет и не будет их. Да и в принципе считаю что если всё настолько серьезно, то должны выключать всем одинаково или никому. А то бывает только нашу группу выключают на 5-7 часов, остальные со светом. Типа вот такие графики составили. А почему бы не распределить эти 7 часов на всех? А потому что так проще. Но многие не понимают этого и не поймут, а знаете почему? А потому что у них другая ситуация и они не проходят тоже самое прямо сейчас. А вот когда сидят в полном блекауте, вот тогда и приходит осознание как же плохо без света. Короче, одним словом, свои же своих сожрут. Вот такие у нас люди.
5 группа ? 😁
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Так яке місто/село?
Бо шось тільки у вас по 7 годин.
графік скинула вже
Да-да, персонально для мене склали, більше ні в кого не вимикають
Домашка• 26 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Так яке місто/село?
Бо шось тільки у вас по 7 годин.
Ось графік для Всієї Сумської області. І то зранку ще додали аварійні відключення.
Тож це і для села і для міста.
Неначасі• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Жіночко, то може треба подумати про те, що нашу область не треба взагалі вимикати? Саме зараз з прифронтової такі вибухи, що стіни дрижать. шахеди щоночі. Ще й це довбане світло!!! У нас доречі не обстрілювали енергетику вчора. Так що... А ха, ми ж тут мали давно всі вимерти як мамонти, а не нити....
У вас не обстрілювали, а в іншому місці обстрілювали, то вашу туди відправили перетоком. Це вже як дуже примітивно пояснювати.
Викупана• 26 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Киев, Одессу и Днепр, реально отключают всегда, даже если тучка на небе или голубь насрал на провода(.
Умничка-помощничка• 26 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Киев тоже не обстреливали критично в плане энергетики. Но выключения у нас жёсткие и не зависят от попадания.
Енергетика- це єдиний організм, на який дуже сильно впливають будь які не штатні ситуації в роботі обладнання. Колись були резерви, надійність тощо, зараз такого немає. Нажаль. І чим далі- тим ще гірше.
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Автор, я в Сумах, радію що вдома, а не скитаюся по чужим домівкам. Зараз в місті гучно… світло повинні були відключити в 13, але не відключили. Чесно, достали такі як ви автор, оце ваше ниття постійне …
Домашка• 26 декабря 2024
ще для тих хто в окопи посилає.... тут на Сумщині і так ’не весело’. Ось тільки за останню годину.
Ніхто не скиглить, що б не вимикали. Але не по 7 годин. і цей час більш рівномірно можна розподілити +-2 чи -+4.
Ответ дляДомашка
Тож це і для села і для міста.
Не несіть пурги.
Я такий графік можу і по Києву показати.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
ГейСюда• 26 декабря 2024
Запоріжжя. У моїй групі сьогодні теж не буде світла 7 годин підряд. Це єдина група з 6, де світла не буде так довго. У інших або значно менше, або ж з перервами на включення. Теж питання виникає, невже не можна справедливо розподіляти графіки та нащо тоді ділили на підрупи, якщо це все не діє. У місті повно тих, кого взагалі перестали вимикати. На роботі половина таких. А інші повинні віддуватися на повну. Задовбали вже!
Файна цьоця• 26 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
То радійте мовчки.
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
То радійте мовчки.
Я без вас знаю що мені робити, ок?
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну сидіть і далі, зручно бути рабами, чи не так?
Домашка• 26 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Не несіть пурги.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
Ви хочете бачити і чути тільки те, що вам зручно.
Ви ж не в Сумах живите? То ж звідки ви краще знаєте що і як там відбувається ? Оз з мого особистого кабінету Енера Суми графік відключень саме моєї квартири на сьогодні. 5 годин це не 7. але і не 2/4 ггод як було раніше.
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
А ваші які дії? Ви тут написали і ви на раб тепер чи що? Що ви ще робити крім ниття?
Файна цьоця• 26 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я без вас знаю що мені робити, ок?
То може і автор без вас розбереться? Та ні ж, автору ви вирішили вказати що їй робити
Ото українці в ділі.
Тишком нишком• 26 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Чому ми маємо підлаштовуватися під те, що вам хочеться повоювать?
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Не несіть пурги.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
Але відключення зараз зовсім інші.
Сумську область окремо не відключають.
Групи розподілені по всй країні.
Які інші?? Ну так, вам же воно там з Києва видніше.... Графік оновлено в 11.45
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
Ото українці в ділі.
Що я вказала … я пишу особисто за себе
Файна цьоця• 26 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Що я вказала … я пишу особисто за себе
Ви вже всіх тут дістали. Якщо щось не подобається то вийдіть з теми. Але ні, вас так дістало ниття таких як автор,що ви бідненька відірватися не можете. Гидко читати таких.
Цвіпканя• 26 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
Гидко читати таких як ви!!!