Нічого вдягти• Изменено 26 декабря 2024
Графіки світла. Новий крок в дресурі населення
Зі вчорашнього дня у нас ’чудові’ новенькі графіки вимкнень. Рівніші і кращі, ніж раніше. Так-так, я в курсі вчорашнього обстрілу, і розумію, чому вимикають. Але я, тупорилий споживач, не розумію, чому саме такі графіки??? Раніше при вимкненні 3 черг у нас не було світла десь по 10 годин на добу. Це приблизно такий графік: 4+/2-/2+/4-. І це було доволі стерпно, бо за 4 години вимкнень будинок не охолонює, з голоду не помреш і телефн не розрядится.
Але зараз, я перепрошую, але які тварюки ввели такі вимоги і чим вони керувалися? Зараз графік: 3,5-/3,5+/7-!
По 7 годин без світла щодня і відразу, всього на 10,5 годин вимикають!!! Ну типу треба об було світло по 3,5 години мінімум. Це для чого ???? Кому потрібно??? От вчора у мене не було світла з 16.30 і до 23. Тобто я не бачила ні гарячої їжі, ні води ні тепла вдома після роботи! Ті ж самі 10 годин, але чому саме так??? Починаю вірити в експерименти над українцями. Що ще ми зможемо тихенько ’схавати’? Не добють кацапи, самі наші великі стратеги добють! Плачу своїми податками зарплату дурням, які чи то не розуміють, як воно жити в таких умовах, чи то їм просто пофігу, чи то так треба було зробити, от як наприклад вимкнути на профілактику блоки влітку в найбільшу спеку, коли і так проблеми після обстрілів. Чи у всіх зараз такий дібілізм по 7 годин зі світлом?
Файна цьоця• 26 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Гидко читати таких як ви!!!
То не читайте. Але ж як ви бідненька це зробите то? Краще читати та мучитися.
Тишком нишком• 26 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Дотянут до того,что все сбегут со страны молодые,останется сброд и старичеллы и будут кукать
Та вже і так ясно, що молодь поїде, просто не в один день, а поступово. Бо хтось з батьків чекає, щоб став підлітком і міг там сам жить, хтось ще не зрозумів, що навіть якщо завтра все зупинять, то відкат економічний - колосальний. От ці ще ізніше трошки виїдуть, коли комуналки буде більше ніж зарплати. Я просто посміхаюсь, коли тут пишуть, що воюють заради майбутнього дітей.... Хіба що правнуків і то не факт, що чергові вибори і влада проросійська і ці всі дертви були марні.
Тишком нишком• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
а коли приходиш додому і світла не бачиш, а зранку йдеш з дому і його знов немає? то як воно?
І так погано, але мені краще, коли діти в теплі хоч сидять, ніж коли і без світла і +13 в спальні.
Тишком нишком• 26 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Москальські боти заговорили українською
Щмиріться з тим, що думка патріотів теж кардинально помінялась з відсутністю комфорту. Воювать було добре перші пів року 2022, потім цілу зиму 2023-2024. А зараз ні, як там володька казав ’без нас’
Оно само купилось• 26 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Жити треба своє життя, а не заради майбутнього дітей чи країни.Хто таке говорить,то 💯 маніпулятор.
Умничка-помощничка• 26 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Удалено администрацией...
вкрации• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
графік скинула вже
Да-да, персонально для мене склали, більше ні в кого не вимикають
В якому конкретно ви місті? Якийсь у вас дуже дивний графік
Розвідка Маші• 26 декабря 2024
Вчера экстренное отключение, предупредили за 30 минут. И все равно одна звезда застряла в лифте 🤷♀️ Вечером дали график с одним отключением. Сегодня уже отменили, отключений не будет. Качели. Подстраиваемся 🤷♀️
Тишком нишком• 26 декабря 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
Та є, просто ви як і я її блокуєте на етапі зародиша, то й не бачимо її
Умничка-помощничка• 26 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
А, може і таке
Ответ дляДомашка
Ви хочете бачити і чути тільки те, що вам зручно.
Ви ж не в Сумах живите? То ж звідки ви краще знаєте що і як там відбувається ? Оз з мого особистого кабінету Енера Суми графік відключень саме моєї квартири на сьогодні. 5 годин це не 7. але і не 2/4 ггод як було раніше.
Так і відключення не 3 рази на день.
Я зайшла на сайт сумиобленерго і от той графік, що вище прикріпили, то на 3 черги відключень. А 3 черги до якої години, якщо ви з Сум?
Але ж виглядає так, наче ви там сидите постійно без світла.
Ага
Оно само купилось• 26 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Чула, що в окопах графіків світла взагалі нема. Ото зручно! Втомилися від всього цього вже, бідосі?
Только слышали?Сами не удостоверились?
Умничка-помощничка• 26 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Так і відключення не 3 рази на день.
Ага
Та дохєра світла немає.
Ось актуальний графік по Сумам. Але ж він ще не враховує ГАО, що були.
Кров з молоком• 26 декабря 2024
у меня в окне видно тэс. я вчера насмотрелась взрывов. огненных грибов.
люди, ну о каких вы экспериментах? ахметову очень нравится чтоб вы потребляли энергию без перерыва и не экономили. но разбомбленые станции ничего дать вам не могут. увы
Ангел-предохранитель• 26 декабря 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ длявкрации
Ви якась дивна, чесне слово!!! У нас один графік на всю облась. Що вам моє місто дасть????
Пописанная парта• 26 декабря 2024
Якщо не хочете «тихенько хавати», то покажіть приклад що людям робити. Чи ви бажаєте цього чужими руками добитися? Ви звертаєтеся до людей, які так само потерпають - в мене на днях було відключення з ранку до пізнього вечора, всупереч графіку, чекаю ваші конструктивні пропозиції що мені та мешканцям нашого будинку з цим робити. Без ниття і зверхніх зауважень.
Оно само купилось• 26 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Ахметову пофиг,у нас что с отключениями,что без потребление одинаковое.А деньги на ремонт ему дают,свои он не тратит.
Нічого вдягти
• 26 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
не знаю, мені на пів години правда пізніше, але таки вимкнули, я така рада!!! Не на 7 а на 6,5 годин. А де це графіки скасували? о в нас вже 3 раз міняють в гіршу сторону
Удачная• 26 декабря 2024
Ответ дляПез Году Неделя
на те й розрахунок. Нажаль, україньці як нація не потрібні (((
завезуть потім китайців або ’’ *нація, яку не можна казати вголос*’’
С Ханукой нас ! 😄
Ангел-предохранитель• 26 декабря 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Та дохєра світла немає.
Та їй завжди все подобається, хоч на три доби відключай.
Може, виїхала давно чи приватна хата з генератором?
І мобілізація подобається, і війна на роки влаштовує.
Підмітайло• 26 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Москальські боти заговорили українською
Всі хто офігіває від маразму влади,автоматично для Вас московські боти?
Може не варто було приводити до влади шантрапу.Жодного нормального в команді,тільки Разумков був і той втік.
Підмітайло• 26 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Так Вы живёте в прифронтовой зоне на границе с кацапами. Чему Вы удивляетесь. Радуйтесь, что вообще свет есть.
Слідуюче буде радуйтесь,що можете дихати?
Оно само купилось• 26 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Співчуваю автор.У нас вчора не вимикали і сьогодні теж.Але нові графіки бісять.Раніше було краще.
Кров з молоком• 26 декабря 2024
Ответ дляОно само купилось
ну поверьте - выключают не просто так.
летом был ремонт энергоблоков, он обязательный.
вчера только у нашей тес было 15 взрывов.
у людей нет отопления
Добро с Кулаками• 26 декабря 2024
Пуйло этого и добивается и как видно хорошо получается, Сумская область скоро сама в объятия гитлера-пуйла побежит за эл.энергией...
Підмітайло• 26 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Старі теж потікають.Подивіться навколо.
Подивіться,за останній час скільки закрито ФОПів і підприємств.