Капризуля• 26 декабря 2024

Ви б просто чекали чи робили б щось?

Для того, щоб знайти чоловіка? Саме свою людину.
Мені здається, що він сам якось з´явиться, якщо доля.
ДинамоКит• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Зараз з цим простіше, пенсія на картку прийде)
Значит почтальйона вычёркиваем. Шансы стали ещё меньше..

Морская свинка• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Ви ж теж не спілкувались заради того, щоб заміж вийти?
Нет. Мне просто нравилось общаться. Чтобы не было скучно. Потешить своё самолюбие от комплиментов. Но, мужики есть разные. Люблю напористых. Такой и попался. Который не только словом, но и поступками.
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
На пенсії воно мені точно не потрібно буде
ДинамоКит• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Де шукати? Як?
Я зі своїм чоловіком познайомилась на сайті знайомств. Вже 6 років у шлюбі.
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
А я ніяк не можу там довго знаходитись. Зайду, подивлюсь і видаляю сторінку.
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Не знаю. В моїй уяві все має скластися само собою.
Ну зазвичай так і є. Випадково зустрілися, чи на роботі завязались почуття, а може десь на святі, чи в колі друзів прийшов новенький, і відразу іскра)))
Ніколи не шукала і нікого не зваблювала, не фліртовала. Завжди чоловіки намагалися зі мною познайомитися ( чи зблизитися) самі. Залицялись на роботі де які. Та і навіть сосід колись ( 20 років тому), прийшов і зізнався, що давно подобаюсь і все не знав , як підступитися)))
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
От і мені хочеться, щоб було все випадково.
Вельшановна• 26 декабря 2024
мой второй муж, программист с которым я общалась год по телефону и AnyDesk, на фото был Гарри Потер)) И вот однажды он приехал в офис... сразу пригласил на свидание, как оказалось мы часто видели друг друга в нашем ’новусе’, так жили в одном районе, я даже однажды подумала - ничего себе какой высокий человек, а вот оказался мой!!! , а через полгода я уже носила его фамилию. Если честно я никого не искала, была занята ремонтом, сыном и т.д.
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Ответ дляДинамоКит
Якщо не шукати - шанси зустріти є. Якщо шукати - шанси знайти у десятки разів вищі. Якби я не шукала, то була б зараз одна. А ви вирішуйте самі. Нічого не робити, то найпростіше. Хоча, якщо ви така королівна, і гарна, і молода, і розумна, і з приданим, що за вами чоловіки страждають і під балконом товпою стоять, то може й дійсно шукати не варто, можете просто обрати одного з страждальців.
Так може то і так ваша доля була, а не ваші пошуки все зробили?))
В мене коллега незаміжня, і в житті був один мужик у її 22 роки на НГ, і то по п´яні ( він був на підпитку). Їй зараз 48, сама, ні разу ні з ким не була. Цікава жінка, симпатична, привітна, не хочуть з нею чоловіки і точка. Вона у пошуках, але нема бажаючих. Є ті, хто їй не довподоби, але там і правда повний відстій, а не чоловіки.

автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Я б, напевно, теж поспілкувалася б просто на якихось тематичних форумах, а не на сайтах знайомств.
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Бо це нормально, кожній жінці хочеться , щоб в неї закохалися, захотіли від того, що вона просто є, а не щось там фліртує, або зваблює. Хоча, я вважаю , що флірт це норма , якщо людина подобається. Так жінка дає зрозуміти, що і він подобається.
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Ще одне підтвердження моєї думки.
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
А це ваш знайомий вас кудись все время кличе типу, а потім відмовляється? Питає, чи були там то, а хотіли б туди то, а сам не запрошує?
Чогось , прочитала старпост і подумала , що вона то ви)))
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Саме так.
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ні, в мене немає таких знайомих)
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Ні, в мене немає таких знайомих)
Слава Богу))) Тут дівчина іноді пише про нього, ну дивний той кавалер, ніякий. Але вона продовжує чекати щось від нього. Я б вже плюнула на такого кавалера))
Я з чоловіком познайомилася на вулиці. Впала на нього, їхав хлопець скейбордист, і летів на мене , задів, і я почала падати, а чоловік підхопив. Зустрічались ще 2 роки, бо я тоді тільки школу закінчила, а він був курсантом військового училища, останній курс. Вважаю, що це доля))
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Дійсно, що доля
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2024
Ответ дляМerida
Автор, следите за маникюром. А то вдруг что
и писикюром
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
и писикюром
Ви пукви побутали

пу_пугренчик• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Если бы я так считала, то была бы одинока. Я искала на сз
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Як швидко знайшли того, кого шукали?
пу_пугренчик• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Як швидко знайшли того, кого шукали?
Долго, лет 5, но за эти годы были другие отношения. А без сз вообще никаких не было бы
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Мене напрягає думка про те, що потрібно ходити на всі ці побачення...
пу_пугренчик• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Хм, ну как говорят ’без труда не вытащишь и рыбку из пруда’. Там на сз столько надо перелопатить г.. на, прежде чем найдётся бриллиант. Кстати, если бы я не писала первой, то тоже никого бы не было
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Значить, не так сильно я цього хочу, бо першою точно не писатиму.
пу_пугренчик• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Ну тогда вам вообще нет смысла там регистрироваться
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А що там чоловіки чекають, поки їм жінка напише?
пу_пугренчик• 26 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Там очень много людей и невозможно просмотреть всех и все анкеты и всем написать. Конечно и мужчины и женщины могут кого-то пропустить. Ну а вы ждите дальше у моря погоды. У меня есть такие подруги 45-46 лет. Хотя учитывая что вам не особо и надо, то это не проблема
автор Капризуля • 26 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Добре, от ви написали перша, а далі як складається спілкування? Один раз ще можна написати, але постійно бути ініціатором я не хочу.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 декабря 2024
Ответ дляКапризуля
Ви пукви побутали
ниче не попутала. ваы должны быть в 100% готовности. мало ли что . а вдруг принц