from Ukraine• Изменено 26 декабря 2024

Не можу заспокоїтися

Поїхали з дітьми у Ворохту на кілька днів відпочити.
Я в Києві, у нас тихий мікрорайон. Дуже тихий. І коли якісь звуки, там гуркіт, шум - то це або сміттєвозка, або обстріл. Машин мало, всі сусідські. Приїжджають в основному до 22.

І от діти заснули, я тут залипла і не заснула одразу. І як тільки за вікном гуркіт, у мене всередині все стискається і тривога. А то машини, тут не сильно дотримуються. І багато доволі.

Вже не першу ніч так(((( Із снодійного під руками лише настоянка хлорофіліпту(((

Мені вже всьо, пора лікуватися?
Зайканалужайке• 26 декабря 2024
Так то вже психоз
Сонячний день• 26 декабря 2024
Война не проходит бесследно ни для кого.
Котики-муркотики• 26 декабря 2024
ПТСР.
Нам всем придется лечиться не одно десятилетие.
Сколько пожилых людей, проживших чуть ли не до 100 лет, переживших детьми 2-ю мировую, боялись грозы в Украине ((((
Не против• 26 декабря 2024
Я уже полегче переношу шумы, привыкла что ли
А первые полтора года капец - шугалась любого звука
автор from Ukraine • 26 декабря 2024
Я їздила до друзів на новий рік у Словаччину, там ходили на феєрверк, все добре, гарно відсвяткували.
А тут тихий регіон, приїхала, блін відпочити((((
МУСЯкомарова• 26 декабря 2024
Так Хлорофиллипт это ж антимикробное средство. Разве оно имеет отношение к снотворному?
Цикавенная• 26 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
ПТСР.
А как я не понимала бабушку в детстве и смеялась, когда на площади в праздники были салюты, а она сама не очень относилась к ним и ещё рассказывала, как все после войны долго продолжали их бояться и прятались 😭
К сожалению так почти во всех ситуациях- кто не побывает «в шкуре» того, у кого горе, тот не поймет на сколько оно велико …
автор from Ukraine • 26 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Спиртова настоянка
Ms. Похвала• 26 декабря 2024
Просто ви не звикли до сторонніх шумів.
Може ще десь аптека недалеко від вас працює, де купити заспокійливе, снодійне і беруші. Або магазин, де купити коньяк. А ні, то вже завтра.
автор from Ukraine • 26 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Просто ви не звикли до сторонніх шумів.
О 20 все зачиняється. Вже нічого не купиш.
Ms. Похвала• 26 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Значить фільм/ серіал на телефон і спокійно собі дивитися. Цей шум - не привід псувати собі відпочинок. Завтра стане легше)
автор from Ukraine • 26 декабря 2024
Ответ дляMs. Похвала
Дякую. Сподіваюся. Вже чимось запасусь в аптеці
ТаЕщеОптимистка• 27 декабря 2024
Аж цікаво стало де то в Києві тихий район.
Це норм, я сама коли обстріл спокійна, коли мусорка їде або грім, то висвжуюсь.
мистерЛяпсус• 27 декабря 2024
То ПТСР, сама така. І оосбливо різко це проявляється, коли я на думку мозку в безпечних місцях - Ужгород, Європа, та навіть Львів. Лякаюся і одразу плакати починаю, коли розумію що то звичайний мирний звук.