Пошаманю• 27 декабря 2024

Що таке ефект йойо при схудненні? Як його оминути?

Всі пишуть про ефект йойо. Я почала худнути, зараз 55,9 кг. Зріст 168
Заюшка_хозяюшка• 27 декабря 2024
+- в весе, как в одноименной игрушке.
Соседушка• 27 декабря 2024
Эх, маладежь.
Вся така шо куди там• 27 декабря 2024
А схуднути хочете до 45?
Вмію заміряти найкраще• 27 декабря 2024
’Ефект йо-йо — це не що інше, як раптові коливання ваги тіла вгору та вниз, як правило, результат різкої втрати ваги. Ми говоримо про ефект йо-йо, коли протягом 5 місяців після завершення втрати ваги пацієнт набирає принаймні 10 відсотків ваги, яку він уже досяг.’
Чавонадо• 27 декабря 2024
Ну я вперше чую про таке.
Але виходячи з самого принципу йой, то скоріше за все мова йде про повернення ваги після схуднення
жар-птица Нюра• 27 декабря 2024
Ну,ви ж Гугл питали. Там написано
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А схуднути хочете до 45?
Та ні, до 50 хоча б. 45 це кістки видно
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую! А чому так трапляється?
Паратруперсупер• 27 декабря 2024
чтоб не йойошится, нужно избегать жестких диет. и еще нужно уметь питаться на поддержание веса (т.е. когда вы скинете что хотите, то нужно понимать сколько есть чтоб не набирать)
Вмію заміряти найкраще• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Дякую! А чому так трапляється?
Коли швидко скидаєте, організм стресує, недохват калорій, тому запасається при першій же можливості
Паратруперсупер• 27 декабря 2024
если вам не нравится ваше тело при 168/55, то дело не в весе, а в отсутствии мышц. качаться вам нужно, а не худеть
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Качатись мені не можна.
Паратруперсупер• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Качатись мені не можна.
вам виднее.
я говорю что одним похудением вы не добьетесь красивого тела. как в шутке о худой корове
Вся така шо куди там• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Та ні, до 50 хоча б. 45 це кістки видно
І 50 у вашому випадку теж.
Займіться спортом, додайте фізичної активності - це окрім іншого корисно для менталочки , тіло підтягнеться, кілька кг підуть і буде супер.
А нав´язливе бажання схуднути з 55 до 50 при зрості 170, це РХП. Дієтою воно не лікується. Будуть зриви, емоційне споживання і отой ваш ´´йойо´´
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
І 50 у вашому випадку теж.
Вам моі ноги показати? 🤣 там жир справжній. Целюліт, це негарно. До війни я була 47, трохи кістлява, але жиру не було. Ось наіла вперше в житті бо заідала стрес. А рхп дійсно є, по життю, вже звикла так(
Але в мене зріст 168
Вся така шо куди там• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Але в мене зріст 168
Зверніться до психотерапевта. Чесно.
Те, що ви пишите, страшно читати ...

Для вашого зросту мінімум 53 кг. Нестача жирів не факт, що зробить жінку гарною, але точно приведе до проблем з гормонами
Млинець Мій• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Але в мене зріст 168
При зрості 167, коли я була 52 кг це був жахливий скелет без цицьок та без жопи, як доска, що там гарного. А 47 кг то взагалі жах, анорексичка якась.
Знову Я• 27 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
я и в 56 была худая на вид при таком росте. хотя тоже астеник как и автор
Млинець Мій• 27 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Погоджуюся, в мене зараз 59 кг і я чудово себе почуваю, а чоловік довольний, що є за що потриматися)
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Дуже за вас рада, а в мене живіт випирає і ноги жирні
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
І за вас дуже рада, а в мене живіт випирає і ноги товсті
Стильна штучка• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Качатись мені не можна.
Це ж яка має бути патологія, щоб вам навіть пілатес та плавання не можна було?
Давайте чесно,вам ніхто не забороняв займатись фітнесом, просто вам ліниво
Колдунья-вещунья• 27 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Качатись мені не можна.
прямо никакие упражнения? причина?
автор Пошаманю • 27 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
Плавання не заборонено, навпаки корисно, але саме качатись мені не можна. Я не хочу розповідати про наявні хвороби і травми, але лікар мені заборонив качатись, бігати і робити вправи на прес. Йогу і басейн рекомендував