Где тут 0?• 27 декабря 2024
Де безкоштовно здати аналіз на сифіліс? Лівий берег. Дарницький район.
Дівчата, ви все знаєте!
Підкажіть🙏
В січні треба зробити гістероскопію і необхідний пакет аналізів включає аналіз на сифіліс.
Мій терапевт направлення не дав.
Знайома працює медсестрою в іншій поліклініці, то виписала.
Де здавати— не зрозуміло. У нас в поліклініці такий аналіз не роблять.
Платно—450 гривень. Тут і так багато витрат на свята. По любому, десь роблять безкоштовно. У мене біла зарплата, податки знімають. Не хочу платити за те, що можу зробити безкоштовно.
Підкажіть🙏
Мій терапевт направлення не дав.
маминаБубочка• 27 декабря 2024
Шукайте лабораторію комунального мед.закладу, не комерційного, щоб була в системі гарантування
Где тут 0?
• 27 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
В кож вен диспансірі вашого району
На м. Лівобережній є диспансер. Можливо там. В понеділок зателефоную.
Дякую.
Сиамская сороконожка• 27 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Дякую.
Саме там я здавала.
Где тут 0?
• 27 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Саме там я здавала.
Давно?
Бо все постійно міняється.
Треба просто направлення?
Бо все постійно міняється.
Треба просто направлення?
ЖаннаНеАгузарова• 27 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Дякую.
Він повинен бути в кожному районі. Я з солом´янського. Якраз була там перед війною. Всі аналізи зробили мені безкоштовно, включаючи на сіфіліс
Где тут 0?
• 27 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Додам, що направлення не вимагали
У нас такі лікарі…
Бо сьогодні брала направлення у терапевта на ЗАК, глюкозу, гепатит Б і питаю про аналізи на сифіліс. То вона мало того, що направлення не дала, ще й сказала, де можна здати. Говорить, здавайте платно.
Сиамская сороконожка• 27 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Давно?
Бо все постійно міняється.
Треба просто направлення?
Бо все постійно міняється.
Треба просто направлення?
Давно.Без направлення,з паспортом.В паспорті місце реєстрації в Дніпровському районі.Можна без нічого було(без документів),але тоді за гроші.
Направлення не потрібно.