Відморожена• 27 декабря 2024
Подарунок дівчинці-підлітку
Дівчата, порадьте ,будь ласка, що можна подарувати дівчинці-підлітку (14років) на Новий рік?
Царівна Жабка• 27 декабря 2024
Племінниці 15. Рада косметиці, декоративній і доглядовій. Я на Миколая подарувала їй кисті для макіяжу, то скакала від радості, бо якраз дуже їх хотіла. Можна якусь парфумерію, біжутерію на її смак.
Сусідка знизу• 27 декабря 2024
Важко догодити, тому пішли разом та придбали срібні сережки. Дитина щаслива.
Ще була б рада доглядовій або декоративній косметиці, парфумам
А Я Самая Самая• 27 декабря 2024
Сумка или шнурок для телефона
Наушники беспроводные
Наушники ободок пушистые
Маникюрный набор по типу маникюра, который делает. У моей сейчас японский с полировками.
Мисты доя тела и волос
Наушники беспроводные
Наушники ободок пушистые
Мисты доя тела и волос
Неваляшкина• 27 декабря 2024
Як на мене, краще багато дрібниць, ніж один великий, тим паче це всього лише Новий рік)
Гарні резинки для волосся, найкраще з шовку, чохол для навушників, якусь косметику, піжаму.