Шаманю второпях• 11 декабря 2024
Дочерям подросткам ( 16 лет)
Что приготовили на новый год?
А шо сталося?• 11 декабря 2024
Щось недороге прикольне + гроші у гарній прикольній листівці. Копилка, яка не відкривається із грошима, якщо у дівчат є якась мета. Моя 17-річна отримає масажер(бо мене вже трохи дістало кожного вечора розминати їй шию
) та гроші на парфюм. Про масажер вона не знає
Трахтибидох• 11 декабря 2024
майже все за її списком ) там парфум, сумка, косметика, пижама, бігуді, якась щітка для голови та всі книжки Гаррі Поттера.
Шаманю второпях
• 11 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
я їм цілий рік все шо захочу
Вы душнила такая