Дівчата, хто цього літа оплачував українськими картами бронювання отелів?
Отож є бронювання на Букінгу, отель вартістю 5 тис євро, є ліміт НБу 100 тис грн в міс з гривневої карти. Якою картою можливо оплатити це бронювання. Хто вже мав подібний досвіт.. Маю відповіді операторів на лінії підтримки ви можете попередньо купити євро, положит на єврову і спробувати можливо пройде оплата.