Лепетун• 27 декабря 2024

Браслет підлітку 12 років.

Як вважаєте, чи ще актуальні фітнес браслети мі бенди ксяомі (телефон у неї теж ксяомі)? Дитина скромний подарунок замовила на новий рік собі, його купили. Хотіли би ще додати щось від себе, щоб їй сюрприз був. Подумали про такий браслет. Ніколи його не було ні в неї, ні в нас. Але раптом це вже пройдено і не модно....
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Хотіла ще голосування зробити, та пропустила. Ви б купили чи ні?
Задолбулька• 27 декабря 2024
который с телефоном согласуется он совсем не скромно стоит, почти как эппл вотч) а обычный браслет практически не имеет полезных функций
Щедрик ведрик• 27 декабря 2024
Не пойму при чем тут мода...это гаджет, такой же как телефон или наушники, если он ей будет нужен-то покупайте. Моя 12-летка носит, ми бенд тоже. Покупали в основном для того, что бы видела звонки, а то часто не слышит телефон. А так на руке все видно. Ну и у нее НФС, расплачивается ним в магазинах.
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Хм...1500 тис. Фітнес-браслет Xiaomi Smart Band 9 Midnight Black. Багато відгуків хороших. Все робить, лише немає безконтактної оплати.
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
А який у вас? Бо дивимось на останній 9, то там немає нфс. Але в принципі не велика проблема, бо в телефоні він є.
Щедрик ведрик• 27 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
У нее 7-ка, все устраивает.
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну про моду спитала, бо вдруг скаже: та ну, ма....таке вже не носять...мало лі...цих підлітків важко зрозуміти іноді. А хочеться, щоб сподобалось)
Щедрик ведрик• 27 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Ну моя за трендами следит) и носит. Значит все норм)) Хотя это настолько все индивидуально. У подростков свои тараканы)
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Дякую!
Кукусикиииииии• 27 декабря 2024
Моїй 12, носить теж. Але вона тренується, то слідкує там ще й за цим всім.
автор Лепетун • 27 декабря 2024
Ответ дляКукусикиииииии
О, дякую)) Моя теж займається.