Фляшунька• 27 декабря 2024
Що робити якщо стоматолог лишив інструмент в пазусі носа?
Якось так
Я чесно не розумію як він в пазусі щось лишив
Може тут є стоматологи
Танго утрьох• 27 декабря 2024
В мене був гайморит від того, що корінь зуба з карієсом сидів в гайморовій пазусі.
КинДза• 27 декабря 2024
Рідко, але буває. Корені зубів часто в гайморовій знаходяться. Гайморотомія світить, якщо буде запалення.
Буває, що матеріал в гайморову виводять. І добре, якщо горошинку) а буває, що півгайморової набивають. Ну, зараз таке практично не трапляється, а от в 90-х, 2000-х такі знімки траплялись
Великий сатирик• 27 декабря 2024
То вам розказали? Робили зуб, лікували канали на верхній щелепі, зламався інструмент. Гугліть
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Скажіть, а чи можна робити МРТ голови якщо є такий інструмент в пазусі носа?
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Це сталось давно. Воно мене не турбує
Запалення немає
Але я начиталась що треба знімати металеве при МРТ голови
Це сталось давно. Воно мене не турбує
Запалення немає
Великий сатирик• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Вам призначили саме МРТ? Якісь дивний лікар. Ви йому казали?
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ні
То інший лікар сказав мрт голови зробити
По іншій хворобі
Я просто записалась на мрт а тепер згадала що в мене ж там інструмент
По іншій хворобі
Великий сатирик• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Ні
По іншій хворобі
Обов´язково уточніть цей момент. Знімок КТ є?
Пищалка• 27 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А как он его туда засунул?
Обьясняю, у некоторых людей, корни зубов аж в пазухи заходят, это нередкость. Я офигела когда после удаления зуба мудрости, у меня из носа пошла кровь. Мне потом наращивали ткань, заращивали.
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Є
Пищалка• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Вроде ж как нет. Но его и на рентгене по идее увидят. Это же инородное тело.
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Мені через той інструмент не захотіли ставити імплант зубний
Сказав інший стоматолог що треба до лицевого хірурга йти
Хірург сказав шо якщо не турбує то не треба туди лізти
Але тепер мені треба зробити мрт голови щоб спростувати хворобу… як тепер бути
Почемучечка• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Можна
Там ітак пусто
Тому мозок не пошкодить як його витягне звідтам
Там ітак пусто
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Можна
Там ітак пусто
Не поняла
Можна чи ні робити МРТ мозку? Маючи інструмент в пазусі носа
Пищалка• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Не поняла
Нет
Почемучечка• 27 декабря 2024
Ответ дляФляшунька
Не поняла
Якщо він не магнітний то можна
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Якщо він не магнітний то можна
Якби ж знати який він
Пищалка• 27 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Якщо він не магнітний то можна
Расшифруйте аббревиатуру МРТ
КинДза• 27 декабря 2024
Ответ дляПочемучечка
Якщо він не магнітний то можна
Там в більшості випадків нікель-титан або хром-нікель, сталь. А вони при мрт протипоказані. Я б радилась з лікарем, який мрт буде робити.
Великий сатирик• 27 декабря 2024
Тільки можуть бути несподіванки. Не дуже приємні. Ви ж розумієте яка сила магніта?
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ось цього не розумію ..
Бринзолетта• 27 декабря 2024
При лечении верхней 6 сломался инструмент,например.Вы уверены,что инструмент,может вывели гуттаперчевый штифт за верхушку?
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
Ось
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ось тут
Фляшунька
• 27 декабря 2024
Ответ дляAlex_Kri
так то пломбировочный материал
Там же написано шо шось металеве є