Безсовісна кума• 28 декабря 2024
Покинув мене в юності, проміняв на багату, а зараз бігає, видзвонює, щоб
була коханкою.Обоє у шлюбах
Помидорина• 28 декабря 2024
Троляка вже на видиху....
Можна було б трохи більше тексту, якісь факти додати, якусь інтригу...
Далі третьої сторінки тема не піде
Слава Українi• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
еще как, аж перья летят
Я догадываюсь что уже что-то летит у дедов и бабулек от старости
Кондуктор троллейбуса• 28 декабря 2024
Вау, вам нравится, когда с периодичностью раз в десять лет об вас вытирают ноги!
Зашла на 5минут• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
Вы за советом пришли? Или похвастаться?
Старушки развлекаются.
Знає, що ви завжди його чекає і готові до нових качєльок і сексу в будь-який час, тільки но покличе, от і тримає вас в полі зору. А ви сидите в надіях і мріях, що він вас колись та й обере. Щось не закрите.
Пошлють його йобаніматері і переживіть цього сцикуна. Полюбіть себе!