Ку-кусик• сегодня в 11:35

Який сенс виходити заміж, якщо чоловік не може забезпечити родину?

Неваляшкина• сегодня в 18:48
Ответ дляВідморожена
Да никаких. Особенно если он лухари, самостоятельный и обеспеченный
Завжди єдина причина - заявити права на цю конкретну жінку. Все інше жіноча писанина в розрізі жіночої психології. Це інакше працює у чоловіків.

Неваляшкина• сегодня в 18:51
Ответ длядамаАмстердама
Та ні, це зовсім інше. Мені не потрібно узгоджувати на з ким свої плани, графіки. Захотіла - поїхала завтра в іншу країну чи гуляю всю ніч і т.д
Їй не треба в іншу країну чи гуляти всю ніч. Такі варіанти ви не розглядаєте? Ця ’свобода’ не потрібна, більше цікавить людину фінансова свобода. Це всього лиш стиль життя. У когось такий, у когось інший.
Неваляшкина• сегодня в 18:53
Ответ дляНе кую, не мелю
Та где там? Если конечно, речь не о прифронтовых, то за 2000 все включено, а жена за такие деньги ужин приготовит и мозг вынесет)
Нда... Панянка, яка коштує дві тисячі, це прямо еліт сегмент))) бррр
Библиотекарь• 2 часа назад
Ответ дляПацаааааааан
Та ну как это нет, а как же классный секс, финансовая стабильность, свобода
а свобода тут каким боком? свобода - это отсутствие браков
Морковна• 2 часа назад
Ответ дляКу-кусик
жити на зйомі взагалі таке собі
Тут вопрос в том есть ли у женщины выбор. Если она нормально зарабатывает , есть своё жильё, хорошая самооценка, взамуж не смысл жизни , то конечно не будет связываться с мужчиной, который не может семью обеспечивать. Если женщина бедная, некрасивая, замуж очень хочет , то пойдёт за того , кто позовёт.
Диверсификация• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Ну то поясніть, ша якими такими критеріями ця успішна самодостатня ЖЖ агкп повинна обраьи бвдолагу, який навіть до її рівня не доріс? У вас якийсь вічний художник чи поет на утриманні? Чи в чому питання. Адекватні люди шукають рівню, як ріанеб забезпеченній панянці виявиться бідніший чоловік?
Ви початок розмови читали? Людина стверджує що обираючи любов, коли виходиш заміж це обов´язково має бути бідний чоловік. З якого біса? Чому він не може бути коханим і твого рівня? твердження любов= бідність безглузде. Навпаки любов це мотиватор, для того щоб мати більше ніж є на початку. На тарілочці не всім і не все дається.
Неваляшкина• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну і так, регулярний секс це який? Раз на місяць? Боюсь чоловіку з таким запитом дружину буде знайти також досить проблематично. Візьмемо ’середнє по палаті’, тобто через день чи тричі на тиждень (умовно). 3*2*4=24 тисячі (чверть від сотні, на хвилиночку) і це лише секс.
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Стандарт цена в Киеве, а по вашему это мало за час?
А элита то без верха цены, но какой мужчина может себе это позволить?
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Пусть 3 Раша в неделю, так жена дороже и ещё надо ее ублажать, а тут все для него.

Неваляшкина• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Цілком достатньо дня даного рівня, але навіть середній сегмент - це п´ять -шість, щоб хоч було за що платити.
Неваляшкина• 2 часа назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Я ж не сперечаюсь. Але як багато чоловіків в реальному житті можуть дозволити собі такі послуги? (Доречі, як не дивно, більшість із тих, які можуть - одружені і не користуються). Всі інші, які розказують про ’дешевше’ мають той секс на великі свята. А говорити і я вмію)))
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Це як приклад, стосується абсолютно всього, вона не приймає рішень без узгодження з чоловіком і залежить від нього фанасово
Заставляличка• 2 часа назад
Ответ дляЯк ухурделю
По вам видно, что вам не дают женщины.
Не знаю дают или нет, я по мужчинам, а вы что то на лесбиянстве зациклены.
Перша леді колгоспу• 2 часа назад
То як пса завести, який може щось до хати й принесе, а може ще винесе. Азарт. А звичайний пес завжди в мінус.
Заставляличка• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
Ну якщо жінка хоче родину, то все просто, такі пошуковці просто ідуть лісами -полями шукати тих, з ким у них співпадають запити.
Само собой, если мужчина ищет секс и не дурак, он тоже не станет общаться с женщиной, которая хочет семью, разные интересы. Но есть конечно такие, что заливают про семью, а потом сливаются, могут и пыль в глаза пускать кстати.
Заставляличка• 2 часа назад
Ответ дляНеваляшкина
У советчиц такие запросы, что 24 тысячи за секс, это ни о чем, классическая жена с Советчицы обойдется намного дороже.
Не кую, не мелю• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
5-6 это уже в прифронтовых, в Киеве это 2, все чистые и часто на своей территории.
Як ухурделю• 1 час назад
Ответ дляЗаставляличка
Ну а что вы думали? Не можете заработать, какая вам женщина? С правой рукой под видео посидите, не переломитесь.
Не кую, не мелю• 1 час назад
Ответ дляНеваляшкина
Та не, как раз часто могут, обычные клерки, так сказать. Кто не может себе такой секс позволить, то о жене речь и не идёт, бо он ее не прокормит)

ШобВам_КакНам• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну это не стоит того, что бы содержать, дешевле нанять кого-то)
Так мужчина хочет регулярный секс с женщиной у которой он один, которая ему верна. Нанять такую не получится.
Не кую, не мелю• 51 минуту назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Мужчина в первую очередь хочет качественный секс, а одна это если любит.