Я не в теме• 28 декабря 2024
Переехать в Ивано-Франковск или Тернополь?
Подскажите , пожалуйста , какой город выбрать.
ПироженкА• 28 декабря 2024
Хорошо жить там где есть возможность работать и развиваться
смотрите по наличию работы и возможности снять или купить жилье не за все деньги мира
Електрохарчування• 28 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Была я с семьей. Моей маме с Днепра, которой 60+ постоянно говорили «учить украинский» в агрессивной форме. Я старалась там говорить на украинском, чтоб проблем не было, толерантности языковой там нет
Мои свекры в 80 лет с радостью учили украинский. Живут в Днепре тоже, сами с рашки с Хабаровска, в Украине давно живут и в начале войны осознанно перешли на украинский, причем не выезжая на ЗУ, а в Днепре. И говорят уже на украинском лучше меня. Причем меня еще поучают, чтобы я в быту с ребенком переходила на украинский.
То у вас с мамой предвзятое отношение к украинскому, при желании на нем прекрасно можно научиться говорить в любом возрасте.
Вам отвечаю на узком, мало ли вдруг вы воспримете иначе как «агрессивную форму»
Електрохарчування• 28 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Проблема є. Людям боляче чути рос.язик. В них, на відміну від східняків, краща пам´ять і вони прекрасно пам´ятають, що робила росія з Україною віками. І чути ту речевку неприємно. Але вони терплять з розумінням сьогоднішньої ситуації. Проте надіються і на розуміння до себе. Люди не в Китай приїхали, перейти на укр.мову-корона не спаде.
Погоджуюсь з вами.
Я декілька років тому теж вивчила після подорожі до Львіва. Спілкувалась з дідом-охоронцем на личаковському сховищи, його історіі мене довели до сліз тоді. І вирішила вчити мову. Це був 2018 рік. Повернулась додому та стала читати книжки, очи розкрилися. Хоч мені дуже складно давалось навчання мови.
Фаріонську мову не полюбляю , оті «філолоГІНЯ» та подібне, а классична украінська супер.
Боневтікла• 28 декабря 2024
Так кто же вас знает какой вам город выбрать. Тем более не понятно какие у вас ожидания. Мне интересно, вы правда поедете туда, куда скажут советчицы?
Крихітка на всі• 28 декабря 2024
Я переїхала у Франківськ із Запоріжжя, мені тут дуже комфортно. Місто гарне, компактне, зараз дуже швидко розвивається. Молоді багато, вишів. Проте з російською, дійсно, сюди краще не їхати. Не тому, що тут вб´ють))) Франківці вміють тримати обличчя і спокійно відповідають, коли до них звертаються російською. Проте навіть мене сіпає, скільки навкруги вже російськомовних, і це не бабусі, а 30-40-річні тітки, які українську вже точно вчили і знають. Навіщо їхати в один з найпатріотичніших куточків країни, де майже в кожній сім´ї хтось постраждав від радянської влади, мені незрозуміло.
Красота неземная• 28 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Ви брешете. На яку роботу чужих не люблять брати? Там в принципі роботи нема, хіба торгівля дрібна. Маса людей за кордоном десятиліттями, бо вдома роботи нема. Ким ви хотіли працювати, як ви мови української в Україні не знаєте і не хочете знати. Заявити, що в Тернополі не розуміють літературної української мови могла тільки собака, яка ніколи не ступала на тернопільську землю, та й не знає, де той Тернопіль знаходиться
Удалено администрацией...
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Добре. Ми розуміємо ваші думки.
Запрошуємо Вас на схід, розповсюджувати солов´їну.
Багато слів у Франківську польских, угорських.
Історичні факти нікуди не дінеш, хто яких сусідів мав.
Ще дивує, що у Франківську разом з українською і англійською, вивчають в школах польську. Навіщо?
Невже в польскьких школах крізь вивчають українську?
І, до речі, корони ніякої немає, ображати людей не треба.
Нашли в капусте• 28 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Все,все ви вже свої три рублі заробили
Дайте подумать• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Добре. Ми розуміємо ваші думки.
Я розповсюджую солов´їну в Київській області. І моя дитина вивчає польську в місцевій київській школі. Спробувала німецьку, було дуже важко, перейшла на польську, і мене це не дивує, як вас. І так, в Польщі в дууууже багатьох школах вивчають українську як другу іноземну. Але до чого тут школа і Польща? В кого корона, в кого челюсть русскогаваряща-що маєм те маєм, без образ.
Як ухурделю• 28 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
У мене усюди українська окрім під час сексу з чоловіками, у сексі тільки російська.)
Міняйловна• 30 декабря 2024
Ответ дляДайте подумать
Челюсть рускогаваряща це взагалі образа людей.
Купа людей розмовляє і українською і російською і в Україні і живе тут і служать люди в ЗСУ російськомовні, їх сотні тисяч.
То відсутність розуміння, поваги один до одного і то образа людей.
І чим більше тих образ, то більше розбрат в країні.
До чого школа? До того, що так склалося, що діти роками вивчали російську в школах на сході, її перестали вивчати тільки років 10 тому і це була політика держави. І так і досі багато людей російськомовні, хоч Вас цеі не влаштовує, вони є українцями з тими ж правами, що і у Вас.