Ниф_ниф• 05 февраля в 22:12
Западная Украина, какой город самый красивый и интересный
Куда поехать ? Какой город вам больше всего понравился . Соседка сказала, что была в Луцке - классно , я вот думаю
Можу брикнути• 05 февраля в 22:17
На заході України багато красивих міст-Чернівці, Кам´янець-Подільський, Заліщики
Файна дівка• 05 февраля в 22:18
Поїхати для чого ? Просто походити , подивитись пару днів? Тоді Львів,Чернівці, Франківськ, Ужгород. Жити Луцьк, Рівне
Ниф_ниф
• 05 февраля в 22:21
Ответ дляПопадалочка
Западная Украина, це где?
На западе Украины логично же
Ниф_ниф
• 05 февраля в 22:21
Ответ дляФайна дівка
Да, полюбоваться красотой
пу_пугренчик• 05 февраля в 22:21
На заході України купа красивих міст. навіть маленьких містечок з замками і крепостями
После шести ни-ни• 05 февраля в 22:22
Ответ дляФайна дівка
А чим на ваш погляд Луцьк кращій за Львів для життя?
Файна дівка• 05 февраля в 22:23
Ответ дляПосле шести ни-ни
Цінами
Пушкининиана• 05 февраля в 22:23
Луцьк для життя добре. Чисто, сучасно, гарно … таке собі європейське містечко .
Фрау Донна Роза• 05 февраля в 22:24
Ответ дляПопадалочка
Западная Украина, це где?
Во всем мире есть Западная часть стран, но только в Украине ее нет
Пушкининиана• 05 февраля в 22:25
Ответ дляПосле шести ни-ни
Компактніший, з одного кінця міста в інший на машині 20 хвилин. У Львові нереально. Плюс дешевше
Балаболка• 05 февраля в 22:26
Ответ дляПушкининиана
Робота є?
Повітруля• 05 февраля в 22:27
Смотря что вы хотите? Замки- Каменец, Ужгород, Мукачево.
Архитектура- Львов.
Уютный красивый- Франковск
Какой самый? - кому что нравится
Архитектура- Львов.
Уютный красивый- Франковск
Какой самый? - кому что нравится
дамаБезСобачки• 05 февраля в 22:30
Ответ дляпу_пугренчик
Наприклад?) ми все обʼїздили, може відкриєте нові місця
пу_пугренчик• 05 февраля в 22:35
Ответ длядамаБезСобачки
я потратила кілька відпусток по місяцу на то, щоб обїздити замки і крепости і водоспади. Просто брала путеводитель - дивилася куди я хочу поїхати і планувала маршрут. своя автівка. потягом так не накатаешься. І то, все ще не посетила. по 5 локацій в день. ночевки кожен день в різному місті. потім ковід і все - я зараз не їзжу. але і того вистачає.
дамаБезСобачки• 05 февраля в 22:37
Ответ дляпу_пугренчик
Ну ми теж не потягом подорожували. Сподівалась дасте інфо про невідомі картам нові локації.
пу_пугренчик• 05 февраля в 22:37
Ответ длядамаБезСобачки
так їх слишком багато. що вас цікавить?? яка хоча б область?
дамаБезСобачки• 05 февраля в 22:41
Ответ дляпу_пугренчик
Давайте почнемо з Закарпатської і Волинської) дякую
Забагаловка• 05 февраля в 22:42
В мене два улюблених міста.
Львів - місто-враження, ван лав по архітектурі та кількості ’атмосферного’ дозвілля. Можна тиждень ходити і не обійти всього що варте уваги. Але він для мене трохи ’важкий’, я отримую тут купу емоцій, але взагалі не розслабляюся.
Ужгород - місто-релакс, найзатишніше з усих що знаю. Навесні, коли квітнуть сакури та магнолії це взагалі цукерочка. Атмосфера розслабленості та спокою, тут я просто кайфую, як в теплій ванні. Але подивитися всі цікавинки - це один день.
пу_пугренчик• 05 февраля в 22:42
Ответ длядамаБезСобачки
тепер що вас цікавить. які обьекти?
пу_пугренчик• 05 февраля в 22:48
Ответ длядамаБезСобачки
Ті які варті уваги)
я їздила кожен раз по різним тематикам. не просто так. раз тільки по обласним центрам, а по дорозі що зацепимо. раз по крепостям і замкам. раз - природні достопримечательности типа водоспадів і каньонів. так що це принципово. які у вас інтереси
дамаБезСобачки• 06 февраля в 00:15
Ответ дляпу_пугренчик
Ну ви хочь якісь конкретні місця можете написати? Бо я вже вдруге питаю і лише загальні відповіді)