Юпитерная• 28 декабря 2024
Скільки заряджати кемпінгову лампу?
Поставила на зарядку від комп´ютера, спочатку мигала червоним, потім просто стала світити червоним. Заряджалась з 18 години, вже 6 годин пройшло, досі світить червоним. Скільки часу її потрібно заряджати? Може є у когось така або схожа?
ШобВам_КакНам• 28 декабря 2024
У меня есть фонарь (не такой), он никогда не светит зеленым, непонятно, когда он зарядился, поэтому заряжаю на глаз - несколько часов.
И еще лучше заряжайте от розетки.
Юпитерная
• 28 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
И еще лучше заряжайте от розетки.
Зрозуміла. Дякую!