Обижулька• 28 декабря 2024
Сьогодні фінал "Мастер Шеф". Хто переможе?
Хто дивиться шоу?
За кого вболіваєте і як гадаєте, хто переможе?
Результат:
вже голосів:
17 (48.57%)
Наталка
12 (34.29%)
Тиць.
3 (8.57%)
Настя
2 (5.71%)
Крістіна
1 (2.86%)
Анет
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Тиць Переможе
Може й таке бути
.
Якщо серйозно то це варіант для тих, хто просто хоче подивитися результати.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Не дивилась цей сезон. Бачила лише шматочок однієї серії і воно трохи на голову не налазило) От думаю як не нарватися в інсті на переможницю холостяка випадково, якого я ще не дивилася)
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я всі сезони дивилася. Цей ну дуууже посередній і скажемо так неоднозначний.
Полонянка SexShop-а!• 28 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Я просто коли побачила, як нахвалюють з серйозними обличчями котлету, пюре і салат з капусти - прозріла))))
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
То ви ще чебуреки не бачили
.
Ну це ж аматорський сезон.
Профіки завжди цікавіше.
Ну це ж аматорський сезон.
Профіки завжди цікавіше.
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛепетун
Тиць Переможе
Хоча наразі фанатів у Тиця більше, ніж у деяких фіналісток, судячи з голосування.
Морковна• 28 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Бо мало хто дивився. Моя співмешканка дивиться, ми в одній квартирі, мені не цікаво
дамаАмстердама• 28 декабря 2024
Хотелось бы, чтобы выиграла Наташа. Но ощущение, что победит Кристина. Есть ощущение, что у неё ’всё схвачено’.
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
В мене приблизно ті самі відчуття.
Спочатку Настя подобалася, зараз Наталка.
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
В цьому сезоні і фаворитів не маю. Більш менш Настя подобається.
Вам також сезон не дуже цікавий і ніби проплачений здається?
Наступний також аматори ніби будуть.
Задираю носа• 28 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Наступний також аматори ніби будуть.
Зовсім не цікавий, дивлюсь наче за звичкою . Минулого сезону також казали,що сезон проплачений, що переможе Оля, але ні, виграла Лєра, тож цікаво просто хто в цей раз переможе. От ніхто прям не вартий перемоги на мою думку. Мені здається тут багатьох якось ’тягнули’
No problems• 28 декабря 2024
Думаю что Кристина.
Неприятная до одури она мне почему-то, но ее как-то слишком явно тянут к победе, аж противно
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляNo problems
Думаю что Кристина.
Я взагалі такого хейту ще ніколи не бачила. Якось в інсті попалася публікація і Крістіну там просто розпинали.
Мені вона також не подобається, але я навіть не уявляю як вона справляється зі шквалом такого хейту.
No problems• 28 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Та она сама довольно гавкучая и неприятная, я думаю, для нее это нормальная привычная ситуация)
Мамин тріль• 28 декабря 2024
Дуже, ну дуууже слабкий сезон. І з кожним роком все слабше і слабше учасники. Зовсім не видно, що підвищують свої знання. Тому пофіг. Реально дивимося через звичку.
Доречі ця Крістіна на Вітю Перехрест схожа капець.
Обижулька
• 28 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Ну чомусь Вітя був просто смішний, веселий.
А Христя аж відразу викликає.
Може то МШ новий спосіб піару, щоб були учасники, яких глядачі терпіти не можуть.
Подивимося, якщо фінал виявиться очікуваним, то наступний сезон дивитися не буду.
А Христя аж відразу викликає.