Просто звязда• 28 декабря 2024
Тюль "сітка"
Вітаю, порадниці!
Хочу на кухню купити такий тюль, але не розумію, чому такі коливання в ціні на цей тюль?
Від 120 грн за метр і до ♾️.
Можливо хтось з вас купував або розуміється в цьому, порадьте, на що звернути увагу.
П. С. Маю тюль сітку з Ікеа - непотріб. Тому не хочу знову викинути гроші на вітер.
Від 120 грн за метр і до ♾️.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ікеа дуже тонка і швидко сіріє, є трошки цупкіша сітка з недорогих, її можете брати
Чумачечая Весна• 28 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Что с Икеа не так? Я только купила ещё не повесила.
Просто звязда
• 28 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Яку саме ви купили?
Каляка маляка• 28 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Та все так, якщо ви про ліл. Вона шикарна. Недорога, що її можна просто викинути за пару років і нову купити. Я от якраз всю свою зняла,,випрала, як нова і білосніжна.
Просто звязда
• 28 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Тобто ’так’?
В мене Лілл - непотріб. Я її відрізала по довжині, після прання на 10 см стає коротшою. Треба місяць часу, щоб ’опустилася’. + дуже видно на ній ’зацепи’
Свідок Перемоги• 02 января в 18:30
Ответ дляПросто звязда
Тобто ’так’?
А я хотіла купляти тільки ліль.В мене є сітка турецька.Вона щільна,ніяких зачіпок немає,купувала на ринку 200 грн/м
Думала буле така сама