ХаДиДиШь• 28 декабря 2024
Тайні Санти, що у вас?
Що кому приніс цього року?
Янка-угомонись• 28 декабря 2024
Настільну гру, а ще лист. Дуже персоналізований, дуже суттєвий і підтримуючий. От лист з потрібними словами взагалі найцінніше.
Пургену мне• 28 декабря 2024
Післязавтра дізнаюся, будемо з колегами обмінюватися. Я купила набору Вікторії Сікрет міст і бальзам для тіла, якісь ще солодощі покладу
Скажений гудзик• 28 декабря 2024
Ответ дляalisarich
Дубайский шоколад, носки, чашка, джем, чай глинтвейн и имбирный, мед
Завжди цікавило, нащо в цьому наборі шкарпетки?
Скажений гудзик• 28 декабря 2024
Ответ дляalisarich
Их дофига, к счастью универсальные с Сантой, сыну отдала всё. Просто чтоб не заморачиваться, думаю
Та я бачу їх скрізь дофіга.
Все їстівне і шкарпетки. Тоді вже до повного щастя труси треба класти і колготи.
Ну чого не покласти горішки чи на крайняк іграшку на ялинку? Ну хоч брелок до ключів...
Сонячний день• 28 декабря 2024
В мене в колективі «діти», 20-25 років, мені випав хлопчик 24 роки, подарую гарну ручку (для солідності) і новорічні труси з оленями
Сонячний день• 28 декабря 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Та я бачу їх скрізь дофіга.
Ну в мене адресат сам жартував що треба дарувати труси з оленями, будемо вважати що всесвіт його почув
Ліньки гуглить• 28 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Вже краще новорічні шкарпетки замість трусів
бювет_в_обед• 28 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Ви впевнені що труси для колеги це норм подарунок?)
Творю чудеса• 28 декабря 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так на Советчице все советуют
Творю чудеса• 28 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Тогда уже и рога оленя🫎.
«Что тебе подарил Санта?»
«Рога!»
«Что тебе подарил Санта?»
«Рога!»
Сонячний день• 30 декабря 2024
Коротше, подарувала пристойний записник, ручку (пишуть що паркер, але її ціна 2к грн, то сумніваюсь), і жіночі червоні трусики з претензією на жарт. Написала невеличку записку типу «труси заряджені на збільшення фінансового потоку» і інструкцію про те що їх треба закинути на люстру.
Мій подарунок сподобався усім.
Ми відкривали по черзі, то на фоні усіх тих баночок з кремами і гелями для душу, вітамінів (оце навіть я не зрозуміла), келихів і краваток, він дійсно виділяється.
Мій подарунок сподобався усім.
Сонячний день• 30 декабря 2024
Ответ длябювет_в_обед
Ні, але усім сподобалось