Магиня• 28 декабря 2024

Ботокс в одну зону, можна колоть?

Интересует зона вокруг глаз, морщины.
Лоб не нужен так как там челка, можно одну зону уколоть или это должен быть комлекс
Кидстаффовка• 28 декабря 2024
Можно, конечно
Коржик• 28 декабря 2024
Автор, ну ми ж не бачимо вашого обличчя. Запишіться на консультацію (часто у косметологів вони є безкоштовні)
Ласунка• 28 декабря 2024
Я колола під очі і маріонетки. Дуже задоволена. На літо підколю міжбровку
автор Магиня • 28 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Тобто одну зону можна?
Баба на горошині• 28 декабря 2024
Та можна можна. Ви як в тому ролику, якщо не видно, то можна не робити ( наприклад, не слідкувати за п´ятами 😄)
За ваші гроші робите те, що вважаєте за потрібне.
Біток чи ефір?• 28 декабря 2024
Ответ дляМагиня
Тобто одну зону можна?
нужен комплекс- но можно и одну зону - но эффекта не будет
рукиЖимолости• 28 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
А під очі дуже боляче? Там така шкіра тоненька, я переживаю( була в косметолога робила шкіру голови, то домовились на якійсь препарат на міжбровку і вона сказала що там 1 мл, то хватить на зону під очима(
Ласунка• 28 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Без знеболювального, терпіти можна. Трошки неприємно біля брови. Одразу пішла на роботу, нічого не видно було
рукиЖимолости• 28 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Дякую вам ♥️