Задолбулька• 29 декабря 2024
Лазерхауз, міжбрівка, ботокс чи диспорт?
Дівчата, хочу перший раз вколоти в міжбрівку ботокс/диспорт. Не знаю, що вибрати. Боюся іти до косметологів в Полтаві без медичної освіти, тому розглядаю Лазерхауз. В чому відмінність ботоксу від диспорту, бо різниця в ціні 3200/2800. Зараз ніби ще й знижка новорічна може бути. І чи можна вколоти лише міжбрівку без лоба? На що ще звернути увагу?
Федорино Горе• 29 декабря 2024
Якщо перший раз, коліть Ксеомін. Це найлегший та найчистіший препарат. Я з нього починала. Через 2 роки перейшла на Ботокс.
Можна лише міжбрівку вколоти
220В• 29 декабря 2024
Это просто разные препараты. Нужно подбирать то, что Вам подойдет. Только пробуя. Я колю Ботокс, ничего другое мне не нравится. Держится 7-8 месяцев. Диспорт ,,отпускает,, через 2 месяца. Ксеомин вообще ни о чем.
Стебель березы• 29 декабря 2024
Нічого, окрім ботоксу не пробувала. Бере практично одразу. Гарний результат тримається 5-6 місяців.
Тріль підпільний• 29 декабря 2024
Самый мягкий ксеомин, но мы не видели ваши морщины. Ботокс это не название, мне кололи Наботу и Нейронокс. Набота держала 4 -5мес,но в начале сильный отек,не понравилось,. Сейчас укололи по другой схеме, эффект меньше,нет такой натянутости и мне так нравится больше. Но у меня проблемные именно горизонтальные морщины лба,не межбровка
Вчителька з мікрорайону• 29 декабря 2024
Перший раз спробуйте ботокс. Я довгий час робила диспорт, то ботокс мене потім не взяв. Тут індивідуально, мені здається. Міжбрівку без лба не роблять, треба все разом.