Жена_КотораяСтена• 29 декабря 2024
Вмієте секс мовчки, повністю тихо без звуків?
ми з партнером мовчимо як риби у процесі, а партнер хлопець тільки тихо ой-кає і ох-кає.
Кринжова баба• 29 декабря 2024
Вас шо там трое????😂
Вы с партнером молчите, а партнер хлопець охкае
Мрії у вирії• 29 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Вас шо там трое????😂
Содомиты
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Вас шо там трое????😂
Тільки удвох завжди ми, без третіх осіб.)
Ух яка ж Я• 29 декабря 2024
Не, я не умею. Где-то, но спалюсь. Муж не прям охает и ахает, но звуки тоже издаёт. Была у меня девушка, которая реально молчала, но в момент оргазма были как подвывания пару секунд, это было странно
Кринжова баба• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так кто молчит, а кто охкае и квохкае ?
Ку-кусик• 29 декабря 2024
Я не ору как резанная, но какие-то звуки издаю. Сейчас дочка приехала в гости, вынуждены с мужем тихо сексом заниматься, очень некомфортно
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
У мене з партнером така сумісність що під час сексу у нас у кімнаті гробова тиша.
Молчавочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
У нас так скрипить ліжко, що інших звуків і не чути майже
Купіть нове ліжко
Мрії у вирії• 29 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
А потерпеть нельзя? Вот срочно нужно совокупляться!
Кредитная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так а це хто «тільки тихо ой-кає і ох-кає.»? Партнер хлопця?
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Але ви з партнером мовчите, як риби, а якийсь хлопець оїкає.
Мрії у вирії• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
Куколд наверное ойкает
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви оба хоч оргазм отримуєте? Той хто охкає, то я так зрозуміла, отримує.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
мала на увазі що іноді партнер мій ой-кає та й те тихо пошепки, а частіше у нас тиша у процесі.
Ух яка ж Я• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
И это ок, если вас устраивает. Вообще, не помню кто, но кто-то из великих, говорил, что секс переоценивают. Не скажу, что я с ним согласна, но все мы разные.
Но если говорит лично о моих предпочтениях, то мне нравятся звуки. Это заводит
Молчавочка• 29 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
Куколд наверное ойкает
Автор так странно написала
ЯблокоРаздора• 29 декабря 2024
Вже наводила приклад, при мастурбації чомусь, ні чоловіки, ні жінки не оруть, робіть висновки, на кого розрахована ця гра на публіку.
Молчавочка• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ой ой ой)))
Я би збігла після ойкань
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Який жах, я б забоялась чи з живим хоч я)))) мій ричить, то точно живий.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
звісно влаштовує, це наша традиція. єдина обов´язкова умова повністю голими займатися, без одягу.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Ой ой ой)))
Я би збігла після ойкань
чого це?
Море_море_я_скучаю• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Муж и девушка))
Ух яка ж Я• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Традиция заниматься сексом тихо?