Жена_КотораяСтена• 29 декабря 2024
Вмієте секс мовчки, повністю тихо без звуків?
ми з партнером мовчимо як риби у процесі, а партнер хлопець тільки тихо ой-кає і ох-кає.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не, я не умею. Где-то, но спалюсь. Муж не прям охает и ахает, но звуки тоже издаёт. Была у меня девушка, которая реально молчала, но в момент оргазма были как подвывания пару секунд, это было странно
ви жінка?
Ку-кусик• 29 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
А потерпеть нельзя? Вот срочно нужно совокупляться!
Она не на полдня приехала. Нет, нельзя и зачем терпеть?? Мы этим в своей спальне занимаемся, она спит в другой части дома
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Традиция заниматься сексом тихо?
Так.
Пуки-куки• 29 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Вже наводила приклад, при мастурбації чомусь, ні чоловіки, ні жінки не оруть, робіть висновки, на кого розрахована ця гра на публіку.
Не все как вы
Я ору , и другие звуки издаю
Масяня Я• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не пойму, вы би-сексуалуа? У вас и муж и девушка была?
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
звісно влаштовує, це наша традиція. єдина обов´язкова умова повністю голими займатися, без одягу.
Ви така кумедна)) Голі майже всі, так зручніше)) А традиція мовчати, це насмішили. Думала ви мовчите, бо само собою так у вас. А воно традиція))))
Мені колись подруга розповідала, що її партнер ( діло було в універі ще) так стримувався не стогнати, бо батьки були за стінкою, що пукав)) То як на мене краще вже звуки з рота, ніж звідти.
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Традиция заниматься сексом тихо?
Чого тільки тут не прочитаєш)))))
Ух яка ж Я• 29 декабря 2024
Ответ дляМасяня Я
Да, би. Муж сейчас есть, девушки были
Масяня Я• 29 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Как говорится, не сравнивайте член с пальцем
Майор Медуза• 29 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Я під час оргазму деколи ору і під час мастурбації) які висновки робити?
ЯблокоРаздора• 29 декабря 2024
Ответ дляМасяня Я
Згодна, від пальця іноді оргазм яскравіше.😁
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Оце так порівняння. В мене оргазм яскравіший у рази з чоловіком, ніж мастурбація. То дєтский лєпєт в порівнянні зі справжнім сексом.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
мовчимо обидва бо само собою у нас так.
і це автоматично і одночасно стало традицією, і нема бажання щось казати. ми під час сексу чуємо як мухи літають у спальні.
ПодругаМужа• 29 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Хто вам таке сказав? Я при мастурбації,теж не можу мовчки
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
мовчимо обидва бо само собою у нас так.
А як мінет робите партнеру , теж мовчить і ніяких признаків, чи ви розумієте, що кінчає , бо в рота потекло?) Сорі, але цікаво)
Масяня Я• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
мовчимо обидва бо само собою у нас так.
А у вас нет желания постонать или покричать, а не слушать мух?
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляМасяня Я
У молодості було, а зараз нема.
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У молодості було, а зараз нема.
А скільки вам і партнеру і отому хлопцеві який десь у вас стогне?
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
За багато років вивчила коли він кінчає, це насправді не важко передбачити, ну і тече до рота саме собою
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
партнер і хлопець це одна й та сама людина)
мені 49, йому 32
Мишка-шалунишка• 29 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Так а це хто «тільки тихо ой-кає і ох-кає.»? Партнер хлопця?
Третий под кроватью
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну займайтеся мовчки, якщо вам подобається)) В мене спальня далеко від дитячих, двері дубові, стіни товсті, то можу і постогнати))
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
А вам скільки?)
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
мені 49, йому 32
Ну хай щастить))) це у вас в спальні сопіння виходе саме))) Чогось смішно стало. Нє ну а чьо, аби вам добре.
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А вам скільки?)
48, чоловіку 52, то ричить як вовчара))) Перший раз , аж злякалася, кажу потихше можеш? То тепер, як лев)))
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
Яке сопіння?)
Однозначная• 29 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Яке сопіння?)
Ну а як рот закритий, дихання ж частіше і носом))) хіба ні?
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
Так, але майже не чути бо носи не забиті, дихання вільне.
Жена_КотораяСтена
• 29 декабря 2024
Ответ дляОднозначная
у мене моєму синові зараз 30, він закордоном і у нього дівчина афро-американка, він такий радий.
а партнерові моєму 32 і він такий бородатий, борода до грудей.