Ку ка ку ка ку• 29 декабря 2024

Потрібна порада досвідчених господинь.

Дівчатка, таке питання: вчора в нас були гості, я готувала закуски і трохи перестаралась. Хотіла поставити тарталетки з крабовими палками, сиром, яйцем і часником, але побачила, що вже й так всього досить і вже їх не начиняла. Але салат стоїть готовий. Чи можна його заморозити до НР і подати в тарталетках, чи після розморозки він вже буде неїстівний? Ніколи не заморожувала таке, не знаю, що з того вийде.
Госпожа Белладонна• 29 декабря 2024
Нет,будет жижа.Ешьте сейчас.
Пишна молодиця• 29 декабря 2024
Он заправлен?
автор Ку ка ку ка ку • 29 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Он заправлен?
Так
Безлім на все• 29 декабря 2024
Нет это уже месиво будет
Пишна молодиця• 29 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так
Тогда плохо перенесёт заморозку. Майонез расслоится
Дюймовочка• 29 декабря 2024
Я не досвідчена господиня. Але заморожений, а потім розморожений салат не їла б та гостей би не кормила. Думаю, буде неприємний присмак, буде здаватися несвіжим.
Барабасиха• 29 декабря 2024
З´їжте і забудьте, він ж не дорогий
автор Ку ка ку ка ку • 29 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Я не збираюсь гостей ним годувати. Мала на увазі, для себе заморозити. В нас на НР нікого не буде.
автор Ку ка ку ка ку • 29 декабря 2024
Ответ дляБарабасиха
З´їжте і забудьте, він ж не дорогий
Я вже не можу їсти .
Ага, ваш фейспалм дуже в тему.
Я як відчиняю холодильник, то в мене така ж реакція. Бо спочатку Святвечір, потім Різдво, вчора гості. Їсти вже не хочу і не можу. До НР розгрузочні дні.
Дюймовочка• 29 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ясно. Тоді спробуйте заморозити. Розморозите і будете знати, як вам. Мені заморожене, а потім розморожене те, що готове, то має присмак. Та їсти таке не можу. Може вам буде ок. Хтось і торти морозить з кремом готові. Каже, що ок. Я ж відчуваю отой присмак заморозки.
автор Ку ка ку ка ку • 29 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Та ні, напевно, вже не буду морозити. Може чоловік подужає з´їсти. А як ні, то викину. Вчора просто одні гості прийшли ситі, інші теж вже не дуже хотіли їсти після попередніх свят. Та й вийшло так ,що наготувала, а їсти нема кому. Але це краще, ніж купа гостей і пустий стіл)