Патика-мотика• 29 декабря 2024

Что вам помогло избавиться от неприятного запаха во рту?

Зайченя• 29 декабря 2024
Зубная паста
Карапулька• 29 декабря 2024
Лечение зубов)
кнопкодав• 29 декабря 2024
Источник уберите и найдите, что у вас гниет.
Пишу, не читаю• 29 декабря 2024
Диета.
Лінива, не каюсь• 29 декабря 2024
От пародонтоза может быть запах
Рву и мечу• 29 декабря 2024
В мене дуже велика скученість, і звичайною щіткою не вичистити залишки їжі між зубами, мясо то взагалі біда.... користуюсь ниткою, але на ранок все рівно відчуваю той запах...не пахне лише кілька днів після проф.чистки.
TANYA 0 0 0 0• 29 декабря 2024
Спочатку полікувати зуби, нормальна зубна па та ополіскувачі Listerine фіолетовий. Але ще може бути через проблеми з травною системою
Кусман Сиру• 29 декабря 2024
курить бросить, зубы чистить, ну и стоматолог два раза в год
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Вам точно ирригатор необходим
Рву и мечу• 29 декабря 2024
Ответ дляБарбітта
Вам точно ирригатор необходим
Який би порекомендували?
Коржик• 29 декабря 2024
У мене запах був, хоч зуби здорові, сходила до лора почистити мигдалики і запах зник.
Жена сантехника• 29 декабря 2024
Здорове харчування, обійшла трьох стоматологів і остання порадила звернути увагу на їжу і справді діє
Дикая Роза• 29 декабря 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я палю, але запаху гнилі і тп нема, бо зуби відремонтовані, старанно вичищаю, ниткою і ополіскувачем користуюсь, язик скребком, здорове харчування і після кожного сеансу паління ще й рот ополіскую і руки завжди мию, щоб запаху не було від пальців))) Хвилинна справа, яку роблю автоматично роками))
Коко Шанель• 29 декабря 2024
Ответ дляКоржик
Больно чистить миндалины?
Кусман Сиру• 29 декабря 2024
Ответ дляДикая Роза
аналогично
если гниль - это порченные зубы, нужно лечить
Коржик• 29 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Больно чистить миндалины?
Не боляче, але неприємно особисто мені, бо у мене рвотний рефлекс сильно виражений.
Барбітта• 29 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Який би порекомендували?
Да любой. Самый простой. У меня с наворотами, но их никто не использует
Блакитна устриця• 29 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Может брекеты относить? Купите ершики помогает
Дуняша• 29 декабря 2024
Удаление зубного камня
Маю натхнення• 29 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Пораджу ірігатор. Я купила на батарейках, була вражена скільки всього неможливо вичистити щіткою
автор Патика-мотика • 29 декабря 2024
Ответ дляКоржик
А как она чистила
Коржик• 29 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
А как она чистила
Така велика голка товста із загнутим кінцем і розчин якийсь лікарський, промивала зі шприца. 350 грн, 30 хвилин часу і запаху реально нема навіть вранці
автор Патика-мотика • 29 декабря 2024
Ответ дляКоржик
А это делают в любой поликлинике или частной?
Коржик• 29 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
Та певно і в поліклініці теж, уточніть, бо я тільки в приватній таке робила.
БезникаяЯ• 29 декабря 2024
У мене є запах і це мій хронічний тонзиліт,так що не тільки проблема з зубами може бути
Коко Шанель• 30 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Можете описать, какой запах дает хр.тонзиллит?

У дочери-подростка стойкий запах изо рта( Хлорофилл не помогает. Не знаю, с чего начать.