тяжкаялюдина• 29 декабря 2024
Дівчата, а у вас теж після сироватки з ретинолом жовте обличчя?
Користуюсь 2 рази на тиждень.
Обличчя жовте,навіть тоді коли не користуюсь
Прилипало• 29 декабря 2024
У меня такая сыворотка, от нее лицо желто-коричневое) ну сама сыворотка таким цветом
А в инструкции написано наносить днем))) Куда так можно выйти? Я ее наношу, когда дома и точно выходить не буду на улицу. И то домашних предупреждаю)
Обижулька• 29 декабря 2024
У мене жовте від Ля Рош, коли сиворотка довго відкрита.
Це значить, вона окислилась вже. Спробуйте збовтати перед вживанням
Ща как дам• 29 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Сироватка біла, а обличчя на ранок помаранчеве. Це через ретинол, вітамін а.