тяжкаялюдина• 29 декабря 2024

Дівчата, а у вас теж після сироватки з ретинолом жовте обличчя?

Користуюсь 2 рази на тиждень.
Обличчя жовте,навіть тоді коли не користуюсь
Воздух в банке• 29 декабря 2024
нет, нет такого
medik8 использую
Мій не такий• 29 декабря 2024
Ні
zirkanew• 29 декабря 2024
Так
Прилипало• 29 декабря 2024
У меня такая сыворотка, от нее лицо желто-коричневое) ну сама сыворотка таким цветом
А в инструкции написано наносить днем))) Куда так можно выйти? Я ее наношу, когда дома и точно выходить не буду на улицу. И то домашних предупреждаю)
Обижулька• 29 декабря 2024
У мене жовте від Ля Рош, коли сиворотка довго відкрита.
Це значить, вона окислилась вже. Спробуйте збовтати перед вживанням
Как нефиг делать• 29 декабря 2024
Ні, хоча дивно, сама сироватка яскраво жовта
Ща как дам• 29 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
Сироватка біла, а обличчя на ранок помаранчеве. Це через ретинол, вітамін а.
Мальчун-задирун• 29 декабря 2024
Нет