Путающаяся• 30 декабря 2024
Крем з голками
Дівчата, може вже хтось пробував корейське чудо косметології - крем чи сиворотка з голками?
Чудо чи як завжди?
Крошка Енот• 30 декабря 2024
Со спикулами
Для чувствительной кожи не подойдет, для истеричек не подойдет, для нервных и которые привыкли к нивее тоже не подойдет.
Не создавайте себе проблем, не покупаете.
Яжемать Мне можно• 30 декабря 2024
наслышана в позитиве, но никак не куплю, хотя знаю про микроиглы уже лет 5
Бавовна• 30 декабря 2024
Я думала крем наносится и сверху елозить мезороллером. А шо это за чудо?
Путающаяся
• 30 декабря 2024
Ответ дляVolnat
ну ви хоч би розповіли шо воно? шо за голки, цікаво ж. може і нам треба)))
Думала вже лиш одна я не в темі
Путающаяся
• 30 декабря 2024
Ответ дляS.s.s.
Я пробовала сыворотку, пользуюсь, покалывало в начале , потом привыкла. Подруги в восторге, мне никак.
Дякую!
Путающаяся
• 30 декабря 2024
Ответ дляБавовна
А тут голочки прямо в самій речовині містяться
Путающаяся
• 30 декабря 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую!
Путающаяся
• 30 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
Со спикулами
Ой, це точно все для мене :)
В одном флаконі, хіба що нівея не моє
Губки-уточкой• 30 декабря 2024
В мене є зелена від Меді піл
Її головна мета стати кращим провідником для більш крутішого проникнення поживних речовин
Користуюся, не скажу, що в захваті, до того ж у мене ціла батарея сироваток
З іншої сторони, я не знаю, в якому б стані була шкіра без цього арсеналу, тому дію за правилом — не лінуватися і наносити
Всюди влазю• 30 декабря 2024
Спікули, починати з малих доз, і за схемою , вбивати , пару днів поколює, результат подобається