Неваляшкина• 29 декабря 2024
Морський коктейль з атб по акції
Хтось купував? Наскільки він їстівний?
Неваляшкина
• 29 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нормальный
Я правильно розумію, що вони варені? Чи багато льоду?
Неваляшкина
• 29 декабря 2024
Ответ дляМизимец
А що Ви з нього готуєте?
Ще нічого, думала трохи підсмажити на маслі і додати вершки. Готую так мідії, то смачно
Алина-1240• 29 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Да,варенные.не было там льда
Іллюха Перчик• 29 декабря 2024
Я вам скажу від себе.Я ці морські коктейлі взагалі не переношу,мені від них не добре.Вони такі резинові,навіть якщо варю по правилам.Візьміть кальмара краще на салат,якщо більш менш свіжого знайдете.Можливо я не вмію цей морський коктель просто готувати.
КрестьянинДиор• 29 декабря 2024
Коли по акції беру і мідії додатково
Роблю в вершках з часниом трохи до спагеті
Миссис Буркул• 29 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Розкажіть рецепт
Варю картоплю з цибулею, як звариться збиваю блендером, додаю коктейль потім вершки прогріваю, в кінці часник мілкорублений і зелень якщо любите
Іллюха Перчик• 29 декабря 2024
Від себе пораджу ще одну дуже смачну штуку - це шчупальця кальмара,звісно якщо ви знайдете їх в себе в місці.Якщо правильно зварити це бомба.
долой_лама• 29 декабря 2024
Це ж АТБ, ви що!
Там третьострьні морські жителі в тому коктейлі. Спеціально відібрані з самих засмічених кутків морів і океанів. В АТБ все таке.
А я женатая• 29 декабря 2024
А что там может быть несъедобного? Если вы такое едите, то вам понравится
А я женатая• 29 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так он уже готовый
Іллюха Перчик• 29 декабря 2024
Ответ дляА я женатая
Так он уже готовый
Ну він заморожений,його потрібно кидати в гарячу воду.
А я женатая• 29 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Можно просто разморозить
Кондуктор автобуса• 29 декабря 2024
В новусе на развес по 220грн кг,беру постоянно, вкусняха по цене мяса