Вбигудях• 30 декабря 2024

Ви погоджуєтесь з тим, що спорт і бойові мистецтва "загартовують" характер?

СКИБИДЫШь• 30 декабря 2024
Так.
Не цілуюсь з бодуна• 30 декабря 2024
Так
Ms. Dolly• 30 декабря 2024
Дисциплинируют и учат переносить трудности, если есть цель
Love_Love_Love_• 30 декабря 2024
Звісно це дисципліна. А в бойових більша частина це східні єдиноборства.
Ольга.Д.О.• 30 декабря 2024
Так. Вони вимагають самодисципліни і постійно піднімати свою планку.
автор Вбигудях • 30 декабря 2024
А як саме це працює? Чому, коли комусь не вистачає ’жорсткості’ та сміливості, - радять зайнятися, наприклад, боротьбою?
Замрійлива• 30 декабря 2024
Нет. А проф спорт так это почти детдом, постоянно на соревнованиях, ни школу норм не заканчивают, ни дома не бывают, одни тренировки с раннего детства. Естественно, рано взрослеют + постоянный прессинг со стороны тренера. Но если любая другая деятельность требовала столько же времени и, например, не знаю, отправляли учиться на полгода в закрытые школы все было бы тоже самое.
СКИБИДЫШь• 30 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Чоловічий колектив, немає мамочки, яка сопельки підітре, вимогливість та дисципліна.
Фляшка на трьох• 30 декабря 2024
Я б сказала, що від природи сильні морально люди займаються спортом, а не, що спорт робить їх сильнішими морально, можливо трішки дисциплінованими. Маю двох дітей,які займалися в спортивній школі. Одна дитина від природи дуже вперта і цілеспрямована, а інша ледача. При однакових ввідних, вони лишились такими,як закладено природою. Якби не друга дитина так само у спорті, мабуть би так і думала, що то спорт загартував першу дитину
Не цілуюсь з бодуна• 30 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Бо це контактний вид спорту. Він вчить, окрім всього іншого, не боятися супротивника, нападати першим.
Пасти Ла• 30 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Не важливо, який спорт
Гладиолус• 30 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не лише чоловічий. У сина на карате багато дівчат, жінок - тренерів. Але дисципліна, мотивація, бойовий дух - усе це робить свою справу.
Став витривалішим, сміливішим, цілеспрямованішим, більше повірив у себе
Лінива, не каюсь• 30 декабря 2024
Капоэйра, я тютей и осталась, только хорошая фигура и отличная форма, пластика
ПоЗиТиВнАя• 30 декабря 2024
Спорт це дисципліна, робота на над собою. Коли йдеш до цілі довго і невеликими кроками. Не здаючись. Я як почала в тренажерку ходити і займатись тілом - життя поділилось на до і після. До була одна я. А зараз геть інша, і характер, і погляди, і фігура.
дякую аж підскакую• 30 декабря 2024
Вырабатывают дисциплину, очень хорошее качество человека
Б´ю байдики• 30 декабря 2024
Так. Я ходила на тхеквон-до, вважаю, заняття дали дуже багато в плані формування характеру. І багато хто і з чужих людей казав, що до і після - дві різні людини. Ходила недовго, рік. Потім почалися старші класи, почала готуватися до вступу, вчити мови, стало не до того. Але дуже рада, що такий досвід був. Мені він дав багато.
ПростоБелка• 30 декабря 2024
Ні, ненавиджу спорт, ніколи ним не займалася , характер загартований далі нікуди