Пошаманю• Изменено 30 декабря 2024

Якась дивна ситуація, яка мені не подобається...

Є чоловік, зустрічаємося близько року. Нам вже за 45. Нещодавно запропонував разом жити. Я поки нічого не відповіла. Є багато але. І одне з них його скрутне матеріальне становище. Грошей дуже мало і я вважаю, що простіше жити окремо. Остання ситуація показала ( чи підтвердила) мої здогадки. Чоловік десь заробив 3тис грн. До цього грошей нуль( все витратив). З 3 тис на 2500 грн набрав продуктіа і вислав мамі і її співмешканцю. На Новий рік лишив собі 500 грн. Робить він це регулярно ( кожні 10-14 днів набирає продуктів і висилає, на місяць від 2 до 4 посилок) . Враховуючи, що зп близько 17 тис( Київ), то лишається йому дуже мало. І от я якраз стала свідком,як він то купував. Можу сказати, що харчується він дуже скромно. Більше хліба, картоплі..Зато мамі набрав різних фруктів, випічки , м´яса, риби, шоколаду, ананасів, ківі...яке собі ніколи не бере. Я за рік вдома в нього такого не бачила. Раніше я лиш чула, а от на днях стала свідком. Тобто сам перебивається на якихось дешевих акційних продуктах, фрукти, зелень і овочі то свято...здоров´я через це посипалося. .цукор, зайва вага..Зато мамі і її співмешканцю щоразу посилки по 10-12 кг. Вони то все з´їдають за 2 тижні, і далі вона телефонує і знову просить. Мати живе в селі, не п´є.Але конкретно присіла на шию. Мене ця ситуація спантеличила. На касі демонстративно показав , що лишилось 500 грн на новий рік. Зате хотів би зустрічати разом. За такої ситуації ніякого спільного життя не може бути, бо чоловік по сутіі забезпечує лиш маму і її співмешканця. Сам їсть шо попало, від чого зайва вага, бо хліба багато їсть, картоплі, булок і взагалі що найдешевше.Я уявила що мене чекає. Він буде забепечувати маму, а я буду годувати, бо ягеть не звикла їсти те,що він їсть. В нього ніколи не буває сирів, йогуртів, огірків, салатів свіжих( окрім літа).Оліч найдешевша рафінова. Я навіть не знаю як тепер зістрибнути з цього, бо годувати дорослого чоловіка я не буду. Однозначно батькам треба допомагати, але робити це не нашкодивши собі. Я би , наприклад, з 3 тис мамі купила би на 1, 5 тис . А решту лишила би собі. Тим більше що через 10-14 днів наступна посилка. Ситуація дивна і абсолютно мене не влаштовує.
Ластовиння• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Я не рахую, але цей чоловік запропонував жити разом і я маю розуміти що мене чекає. І я зрлзуміла-всі його гроші йтимуть на маму, а побут, харчування буду забезпечувати я. Мене це не влаштовує.
Ну ок. Ви це йому сказали?
Фенте Фря• 30 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Це дивно що ви рахуєте чужі гроші, так наче розраховуєте вже на них. Не живіть разом, але вінвправі витрачати свої кошти як хоче
как раз ничего удивительного. автор увидела ,что он рассчитывает провести новый год сугубо за ее счет. и увидела, как она будет жить после согласия на сожительство.
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ось цього я і боюсь.
1.розійтися або
2.спільний бюджет, в який ви вкладаєте однакові суми ( по 10 тис., наприклад). Але чоловіки з’їдають більше зазвичай.
Яжбоматуся• 30 декабря 2024
Если вы сойдетесь где вы будете жить у него или у вас? А дети у вас имеются? Свою квартиру можно сдавать и все деньги себе.
А вообще после 45 нафиг сходиться. Наоборот женщине лучше одной, никого обслуживать не нужно. И кавалеров можно иметь несколько до подарков. А не одного жмота с нищенской зарплатой
КрестьянинДиор• 30 декабря 2024
Автор, честно, зачем вам эта головная боль? Носки ему стирать? Что вам может дать этот мужчина? Жить с мужчиной должно быть хорошо, жить плохо женщина может и сама.
Ласую колобками• 30 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Я не уявляю: поїхати до нього жити, а в свою квартиру - чисту, затишну поселити когось - на свій диван/ліжко, у свою ванну. Через місяць-три зрозуміти, що з ним жити ’не то пальто’, і що, виселяти квартиранта? а якщо договір? ну виселив, потім драяти ту квартиру після когось.. та ну нафіг
Цукрові вишні• 30 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну смотрите
У брата моей знакомой была любвоница
При это он был женат и у него трое детей
И он ходил-ездил якобы к своей сестре, а сам таскался там с любовницей.
И да, жена могла позвонить на домашний тел. А он и вправду у сестры
Любовница тоже жила у сестры?
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Місячний тест-драйв (все вилізе і стане зрозуміло)
Після того або розбіглися, або здавати свою квартиру
Цукрові вишні• 30 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так він весь рік харчувався зі слів автора картоплею і хлібом і все було ок, а тут виявилось шо мамі допомагає, то вже голодує виявляється )))
Та кто там голодает, если у него ожирение
Точит втихаря от автора вкуснчшки
Ласую колобками• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
ну так ще можна
Яжбоматуся• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
Так может у автора квартиры нет своей. Или дети взрослые на пятки нажимают. Я так понимаю она тоже не бизнесвумен с крутой квартирой раз связалась с жадным толстым жлобом
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну десь же вона жила до зустрічі зі своїм коханим (і зараз живе)
П.С. кохання не завжди від товщини обранця залежить
Кусюче сонечко• 30 декабря 2024
Ответ дляЛасую колобками
Тож так думаю, а все кто говорят ’сдавать свою можно’, то у них такие квартиры, что не жалко выбросить наверное, либо люди не брезгливые вовсе
Кусюче сонечко• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Посилка на їм´я матері і на її прізвище. Я бкла з ним на новій пошті
Можно переадресацию сделать 1 раз бесплатно или другого получателя потом указать/изменить, или мать сама отдает эту посылку другому человеку или делит сама ее
ГендиреХтор• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
навіть не факт, що на неї, а не на співмешканця...
Милота• 30 декабря 2024
То не у нього скрутне становище, а у вас. У маман його не голодовка, а можливість його використати. То не крупи, не молочка й договір у селі на свіже. Він і не буде більше заробляти, бо йому так зручно. На 17 тис у столиці і не тільки живуть сім´ї. Не типові кідстафовки, звісно. Запропонуйте ікру ще, коньяк, червону рибку упаковкою, бо маман корисно.
У нього інвалідність чи бронь?
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляМилота
У нього інвалідність чи бронь?
Ні те ні інше
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляЯжбоматуся
У меня 2 квартиры. Одну сдаю.
Милота• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ні те ні інше
Не ображайтесь, але подумайте.
Ні за холодну воду• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Це якраз дуже велика помилка тих хто так думає. Він хороший син ДЛЯ матері, але не чоловік для жінки. Це різні речі. Для мами він може розбитися в лепьошку , але жінка і він сам сидітимуть на прострочених дешевих товарах.
Ну так ему мама нужна, а не вы. Шо вы голову морочите. Взрослая уже.