Пошаманю• Изменено 30 декабря 2024

Якась дивна ситуація, яка мені не подобається...

Є чоловік, зустрічаємося близько року. Нам вже за 45. Нещодавно запропонував разом жити. Я поки нічого не відповіла. Є багато але. І одне з них його скрутне матеріальне становище. Грошей дуже мало і я вважаю, що простіше жити окремо. Остання ситуація показала ( чи підтвердила) мої здогадки. Чоловік десь заробив 3тис грн. До цього грошей нуль( все витратив). З 3 тис на 2500 грн набрав продуктіа і вислав мамі і її співмешканцю. На Новий рік лишив собі 500 грн. Робить він це регулярно ( кожні 10-14 днів набирає продуктів і висилає, на місяць від 2 до 4 посилок) . Враховуючи, що зп близько 17 тис( Київ), то лишається йому дуже мало. І от я якраз стала свідком,як він то купував. Можу сказати, що харчується він дуже скромно. Більше хліба, картоплі..Зато мамі набрав різних фруктів, випічки , м´яса, риби, шоколаду, ананасів, ківі...яке собі ніколи не бере. Я за рік вдома в нього такого не бачила. Раніше я лиш чула, а от на днях стала свідком. Тобто сам перебивається на якихось дешевих акційних продуктах, фрукти, зелень і овочі то свято...здоров´я через це посипалося. .цукор, зайва вага..Зато мамі і її співмешканцю щоразу посилки по 10-12 кг. Вони то все з´їдають за 2 тижні, і далі вона телефонує і знову просить. Мати живе в селі, не п´є.Але конкретно присіла на шию. Мене ця ситуація спантеличила. На касі демонстративно показав , що лишилось 500 грн на новий рік. Зате хотів би зустрічати разом. За такої ситуації ніякого спільного життя не може бути, бо чоловік по сутіі забезпечує лиш маму і її співмешканця. Сам їсть шо попало, від чого зайва вага, бо хліба багато їсть, картоплі, булок і взагалі що найдешевше.Я уявила що мене чекає. Він буде забепечувати маму, а я буду годувати, бо ягеть не звикла їсти те,що він їсть. В нього ніколи не буває сирів, йогуртів, огірків, салатів свіжих( окрім літа).Оліч найдешевша рафінова. Я навіть не знаю як тепер зістрибнути з цього, бо годувати дорослого чоловіка я не буду. Однозначно батькам треба допомагати, але робити це не нашкодивши собі. Я би , наприклад, з 3 тис мамі купила би на 1, 5 тис . А решту лишила би собі. Тим більше що через 10-14 днів наступна посилка. Ситуація дивна і абсолютно мене не влаштовує.
Майская киска• 30 декабря 2024
Йому вигідно до вас переїхати, а вам це не вигідно. Я вас запевняю, що ви після його переїзду ви будете змушена на собі економити.
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляЗнову Я
Ви впевнені? Нашо такі посилки мамі?
Так.впевнена. жінка давно померла. І іншої нема
Кросівки оригінал• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Так після побаченого я теж не хочу. Це просто якийсь абсурд.
Ну ви ж раніше бачили інше, що хворий і харчується дуже скромно, вас же це влаштовувало
Плюси ж в ньому якісь знайшли
БершкомангоЗар• 30 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В мене був час, коли я віддавала мамі 80% зароблених грошей.
Я вважаю, що з такого чоловіка вийде відповідальний чоловік для життя. Гроші повинен хотіти заробити, мотивуйте його до цього
Он прекрасный сын. Женится на авторе и они уже вдвоём будут паковать маме посылки - больше сможет купить
Самая СоветЧиваЯ• 30 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Коханка може

Я зараз за кордоном. І мій колишній мені досі шле гроші. 10-15-20 тис щомісяця

Може теж комусь каже, что мамі....
Посилка на їм´я матері і на її прізвище. Я бкла з ним на новій пошті
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Ось цього я і боюсь.
220В• 30 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні
Почему?
Он будет брать продукты которые им купила автор и отправлять маме.
220В• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ось цього я і боюсь.
Так и будет если вы вдруг решите жить с ним.
БершкомангоЗар• 30 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні
Почему? Мама младше не становится
Сосиска_Втесте• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ну я то все учора бачила. Посилка на 12 кг. Ананаси.ківі.шоколад. 2 кг печива. Риба.ковбаси. помідори. Рибні консерви. І ще..і ще...Собі він того не купує ніколи.от що вразило. Таки повна посилка.
Вы к нам из 2013 пожаловали?)
Майская киска• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ось цього я і боюсь.
Якщо він адекватна людина, то поговоріть з ним на тему сімейного бюджету.
Намакушка• 30 декабря 2024
Зачем вы потратили на него год?
С какой целью?
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Це дивно що ви рахуєте чужі гроші, так наче розраховуєте вже на них. Не живіть разом, але вінвправі витрачати свої кошти як хоче
Я не рахую, але цей чоловік запропонував жити разом і я маю розуміти що мене чекає. І я зрлзуміла-всі його гроші йтимуть на маму, а побут, харчування буду забезпечувати я. Мене це не влаштовує.
Намакушка• 30 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Разве он производит впечатление адекватного?
миссДавеча• 30 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Он вправе, но разве невидно, что он себя ущемляет и это ненормально
Намакушка• 30 декабря 2024
Сегодня на ФБ была вакансия посудомойки в ресторане 7 дней через 7 дней.
Питание бесплатное (фактически полмесяца на питание тратиться не надо)
Чаевые делятся на всех
Вместе с чаевыми у нее будет ок 20 в месяц
Так поднялся вой, что это рабство, таких зарплат не должно быть.

А тут мужик 17 и ничего
Бюст Березуцкого• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ну смотрите
У брата моей знакомой была любвоница
При это он был женат и у него трое детей
И он ходил-ездил якобы к своей сестре, а сам таскался там с любовницей.
И да, жена могла позвонить на домашний тел. А он и вправду у сестры
Кросівки оригінал• 30 декабря 2024
Ответ длямиссДавеча
Так він весь рік харчувався зі слів автора картоплею і хлібом і все було ок, а тут виявилось шо мамі допомагає, то вже голодує виявляється )))
Намакушка• 30 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Так автор и говорит, что он толстый
Толстый, нищий под палтос
Завидный женишок
viter33• 30 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мотивувати можна в 20
В 45 вже не намотивуєш
автор Пошаманю • 30 декабря 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну смотрите
У брата моей знакомой была любвоница
Я вас понимаю. Но детей у него нет и быть не может.он бесплоден. И жена умерла. Любовница за 600 км? А смысл тогда предлагать сне сьехаться? Почему любовница в село к себе не забирает?
Поліпривіт всім• 30 декабря 2024
Автор, я уже год читаю эту драму. Вы тролль или, на самом деле, думаете, жить ли вам вместе или нет?
Кросівки оригінал• 30 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Так автор и говорит, что он толстый
Толстый, нищий под палтос
Завидный женишок
Так він був для неї гарним, до вчора
Ластовиння• 30 декабря 2024
Так что вы от нас хотите? Пишите его номер, мы ему сообщим, что вы о нем думаете, раз не можете самостоятельно.
Фенте Фря• 30 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
вы прочитали, сколько ему лет??

автор, а почему сразу у него не спросили, почему маме ананасы и киви ,а вам на новогодний стол дырка от бублика?
Дама с собачкой• 30 декабря 2024
Ответ дляНамакушка
Чаевые делятся на всех

А тут мужик 17 и ничего
’А тут мужик 17 и ничего’ - сама в шоке с темы. У 45 летнего мужика в КИЕВЕ!!! доход 17тыс, а еще находятся бабы, которые с ним траха*тся и год в отношениях. Вангую, у мужика гораздо больше доход, то он показательно отправляет маме? ( а маме ли) корзинку, что бы автору ткнуть свои 500грн, а сам уже вторую квартиру покупает, как минимум. И думает такой, ну раз мне дают при всем этом, пусть еще и кормят и все такое. Я просто отказываюсь поверить что такие женщины как автор существуют.
Джонсонюк• 30 декабря 2024
Ответ для220В
Может он жене и детям отсылает.
Не могу поверить что мама 70-80 лет столько жрет.
У меня и мама и свекровь такого возраста - они очень мало едят.
Вы маминого сожителя не посчитали.
Поліпривіт всім• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Я, в принципе, не понимаю, зачем Вы с ним были. Плохо одетый мужик с лишним весом. Ни секса хорошего, ни эстетического удовольствия, ни материальной поддержки. #затонеодна
Бюст Березуцкого• 30 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Ну а почему я своего бывшего не забираю?

Все просто - не хочу. Да и зачем - деньги шлет. А больше мне от него ничего не нужно

И да, я подозреваю что он пытается устроить личную жизнь. Может и ахает кого-то. Может и кому-то что-то предлагает аки вам ваш