Весёлая морковка• 30 декабря 2024
Ви б зустрічались з таким?
Чоловік 34 роки , харизматичний , розумний ,активний , заробляє , трішки любить випити іноді .
Але , хворіє на діабет 1, на інсуліні, був жонатий двоє дітей від жінки , розвівся , знайшов іншу , не женились , але народили ще одну дитину , зараз і з нею вже розійшлись , в неї інший чоловік . Тобто в нього вже троє дітей
Що скажете ?
Весёлая морковка
• 30 декабря 2024
Ответ дляПоследний вагон
Діабет і любить випити?
Так , щоб розслабитись і відволіктись від різних думок , з його слів
Весёлая морковка
• 30 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Нет, диабет 1 типа не только врожденный и у детей, он бывает развивается и до 30. Собственно диабет 1 типа это не работающая полностью поджелудочная. И конечно вы правы, это наследственное заболевание и если болен отец, 5% что он будет у детей. Это очень большой риск.
Що його чекає в майбутньому?
За спільних дітей поки що мови немає , потрібен чоловік для життя , підтримка , піклування , гарні відносини.
Тушьмушьнюшь• 30 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Заробляє так щоб платити хороші аліменти на трьох дітей, добре забезпечувати себе і вас, плюс можливо вашу спільну дитину?
Утриманці взагалі повинно бути все одно якщо її забезпечують
Ответ дляВесёлая морковка
Що його чекає в майбутньому?
Проблемы с сосудами, ломкость их ( в худшем варианте атеросклероз инфаркт или инсульт), ухудшение работы почек ( в худшем варианте почечная недостаточность). снижение зрения, в перспективе операции на глазах.
Скорее всего будет что-то посредине. Если выпивает. В общем это не дар Божий.
Весёлая морковка
• 30 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Зрозуміла , дякую за відповідь