Девочки, купила утку. Только дома достав увидела что она вся как недоочищеная... Как можно исправить, пыталась поскрести ...так кожа начала слазить.(((
Іллюха Перчик• 30 декабря 2024
Нічого не зробиш це молоде каченя.Прийдеться так стушити і їсти.Якщо категорично не хочете так їсти то доведеться здирати шкіру.Іншого виходу немає.Я коли був малий і в селі в бабусі рубали качку то я так і робив.Або так їв тушеною або здирав шкуру.Трохи звісно можна пінцетом пощипати як написала Калина але все не вищіпаєш.Таку качку якщо в печі запекти то можна з руками повідгризати.