Підкажіть за скільки можна продати ноут по таким параметрам бо я не розуміюся на цьому. Було встановлено додатково обьєм пам´яті .
Павло-377a• 30 декабря 2024
Привіт! Щоб оцінити, за скільки можна продати ноутбук, врахуй такі моменти:
Модель і бренд: Деякі марки дорожчі за інші.
Характеристики: Процесор, обсяг оперативної пам’яті і жорсткого диска.
Стан: Якщо в хорошому стані, ціна вища.
Додаткова пам´ять: Якщо ти додав оперативку, це підвищує ціну.
Середні ціни: Подивися, за скільки продають аналогічні моделі на OLX чи інших сайтах.
Загалом, ціни варіюються від кількох сотень до тисячі гривень. Якщо надаси подробиці про твій ноутбук, можу допомогти точніше!
Стан: Якщо в хорошому стані, ціна вища.
Ответ дляПавло-377a
Стан: Якщо в хорошому стані, ціна вища.
За 200 грн могу купить)
Ответ дляElena755
Ого, что там за игры, я играю на своем с оперативкой 8 гб. А это двадцатки мало. Я бы не позволила своему ребенку такие капризы. И не из-за дороговизны, а для сохранения его психического здоровья.
Играет в контр страйк 2 , говорит что на максимальных настройках не тянет игра или вылетает ( что то такое) я не в теме .
Ответ дляПавло-377a
Стан: Якщо в хорошому стані, ціна вища.
Дякую. Напишу Вам.
Ответ дляПавло-377a
Стан: Якщо в хорошому стані, ціна вища.
Оперативка це +100-200 грн до ціни максимум
Ответ дляElena755
Оперативки може бути і 64, це абсолютно не показник і це найдешевший компонент