Отжигающая• Изменено 31 декабря 2024

Дитина до року і поїздки в гості: як це було у вас?

Вчора питала щодо поради свекрухи у вас, і от зараз щоб скласти для себе думку (а може щоб знайти чи не знайти підтвердження своєї), питаю у вас: як часто в перший рік життя дитини ви виїжджали в гості? Хто виїжджав - який у вас був розподіл обов’язків по дитині з чоловіком?
Бо наразі бачу незадоволення чоловіка моїм категоричним небажанням їхати святкувати новий рік до друзів. Але у нас: дитина яка всюди вже повзає і дуже активна/нема нормальних умов для перебування і ночівлі з дитиною у них/чоловік не включений в догляд за дитиною, він поносить її на руках 10 хвилин і решту свята крутитимусь тільки я, вони гулятимуть/в дитини зуби і сну нема, сил теж. Допомоги від чоловіка теж
Тому Я відмовились їхати і захотіла бути вдома. Друзі вмовляють і чоловік замість пояснити їм і стати на мою сторону і сказати, що ми вдома каже їм: вмовляйте дружину, я за.
І сьогодні в передсвятковий ранок я ще займаюсь поясненням по телефону друзям, чому для мене це буде не свято і я не хочу.
Може я чогось не розумію?
Мій не такий• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Не вірте, але мені некомфортні саме ці активні запрошення і вмовляння, коли я вде пояснила що незручно і складно.
Та чого ви, ну ми ж чекаємо, подумайте, приїжджайте, шо там з дитиною такого складного.
Думаю, якби чоловік мене підтримав не було би цих вмовлянь. А так він сам провокує ці вмовляння . Бо підіймає тему як йому хочеться до друзів, пле ж от я не хочу і т д
Я б мабуть відправила його до друзів, бо потім же в кращих законах підліткового жанру буде надутий ходити і при кожній нагоді згадувати як ви його обтяжили.
Разгуляшка• 31 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Тогда сразу на месте уточнить - не балабол ли он и будет ли он хозяином своего слова ? Или вариант два ) Напейтесь первая и пусть будет , что будет )) Уверена , что с ребенком ничего плохого не случится , а ему урок !
Так он и есть балабол.
Автор это знает точно.
автор Отжигающая • 31 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
А в чем проблема сказать четко ’нет’ вместо объяснений?
И мужу и ’друзьям’?
Нет и все ?
Дивіться яка розмова.
Кажу ні.
Вдома чоловік починає волинку, я аргументовано пояснюю чому ні. Де один з аргументів це все навантаження на мені і непідходящі умови в гостях для дитини. Він чує.
Через день історія повторюється, та може давай поїдемо? Так кличуть, незручно.
Починаються вмовляння.
Телефонують друзі: та давайте; чого ви, що ти ВСЕ УСКЛАДНЮЄШ?
І вже позиціонується все так, що я не хочу з ними спілкуватись і через мене і дитину всі проблеми.
Я аргументувала раз чого ні і мені незручно. Вдруге-вдесяте вже дійсно не вважаю за потрібне. Бо насправді всі все чують і розуміють, просто це маніпуляції рівня: зараз її вмовимо, хай наступить собі на горло. Отак я це бачу
Може ще третю?• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Якби був розподіл навантаження у нас і формат поїздки сімейний, адаптований під дітей, то я би не відмовилась
Так про це я і питаю, як так вийшло що ваш чоловік не залучений за доглядом дитини? Я так розумію що це той типаж що жінка робить все сама, а чоловік ввечері приходить з роботи і каже що ви весь день відпочивали, а він втомився?
автор Отжигающая • 31 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
На жаль в нас крутіший типаж, у мене до всього ще і відповідальність за всі документально-юридичні питання нашої справи. По його частині в роботі зараз навантаження нема майже, тому він просто диве своє краще розслаблене життя .
Може ще третю?• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Навіщо він вам?
автор Отжигающая • 31 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Навіщо він вам?
Чесно, це питання зараз в мене основне. Всі інші це просто вже похідні від цього питання.
Хочу на Балі• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
в мене такий був чоловік (вже колишній), як ваш. Тільки спільних дітей не було. Теж було за 30, а друзі старші по віку, то завжди ті гульки і не тільки на свята, а ще й на всі вихідні та будні дні. І також були вмовляння друзів постійні. Так ми з ним розійшлись на новий рік, то був грандіозний скандал, щоб йти до друзів (при чому я на той жас працювала в рази більше і було втомлена, що ледь додому прилазила та ще й підробіток мала). Він пішов і повернувся через 3 дні. На цьому наше сімейне життя і закінчилося. Ні про що не жалкую.
Анонимарик• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Дивіться яка розмова.
Кажу ні.
Починаються вмовляння.
Нажаль автор у вас проблеми не с гостями, а з чоловіком. Йому чхати на ваш комфорт, спокій та самопочуття. Він залюбки поїде сам без вас щойно отримає ’зелене світло’ з впевненістю, що ви не насупите брови. Насправді, я нещодавно забирала так чоловіка с гулянки, де у половини чоловіків жінки в декретах. Чесно? Я офігіла, хоча я по життю впевнена, що діти чоловікам не потрібні як такі. Всі набухалися і зайняті лише тим пошуком приводу продовжити гулянку щоб не їхати додому де його обтяжать дитиною. А працючи на підприємстві з переважною кілкістю чоловіків, ситуація де беруть по 2 зміни щоб не йти додому де малі діти - це майже в кожного першого. Я з великим острахом сама дивлюся на свій майбутній декрет, бо маю чоловіка, которий також має активне світське життя, та і зараз здебільшого ночує вдома. Просто тримайтеся.
Може ще третю?• 31 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Просто тримайтеся, не дуже гарна порада. Це треба вирішувати, бо далі буде гірше. Треба навчитися любити себе і не тягнути мертву коняку за собою. Йому чхати і на автора і на дитину. Він ще не вийшов з підліткового віку. Я просто дивуюсь чого жінки таке терплять.
Кружите меня,кружите• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Это ваша не первая тема ,правильно?
Анонимарик• 31 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Яке саме рішення ви тут вбачаєте? Якщо чоловік не хоче займатися дитиною - він не буде, можете порвати голосові звязки, щоб впевнитися. Або кожен раз через скандал його змушувати. Чоловікові майже 40 років, у нього переконання, що побут та діти - то не чоловіче, і його мама ростила для насолоди життям, а не мити дитячі сцаки. Зазвичай, максимум що з таких чоловіків можна взяти у шлюбі - це гроші: на няню, гуртки і т.д. І все це видно задовго до нарождення дитини, я по своєму чоловіку бачу, тому в 35 не дуже хочу дітей. Нічого тут не вдієш. Брати кошти, та шукати помочі у родичів і т.д. З часом має стати легше. Ну і не народжувати другого/ третього, якщо не хочеш сама все вивозити.
Кружите меня,кружите• 31 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Любой декрет скрасит няня от 0 до 3-4 лет,а позже опционально ребенка, и сад с 2 лет
Може ще третю?• 31 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Рішення? Дуже просте, якщо чоловік не змінюєтся, не допомагає, а ще і додає навантаження, то треба розходитись. Якщо він ставить свої гулянки з друзями в пріорітет, замість автора і малої дитини. Декрет це не відпустка, це тяжка робота 24/7. Я просто ніколи не зрозумію жінок які все тягнуть на собі, аби тільки штани вдома були. Брак це про партнерство, про взаємну допомогу, і чхати як там мати його ростила, в мене в чоловіка взагалі не було матері, і що? Для нього помити посуд, приготувати їсти чи провести час з дітьми норма, ми вдвох працюємо і вдвох слідкуємо за побутовими справами
ПироженкА• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Дивіться яка розмова.
Кажу ні.
Починаються вмовляння.
А скільки вам років? Якийсь дитячій садок з вмовляннями, ну зателефонувати спитати чому ви не можете ок, але оці вмовляння жесть.
Анонимарик• 31 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Те що у вас немає розуміння жінок, що тягнуть все на собі, каже швидше про те, що у вас дуже обмежене уявлення про життя та його різноманіття. Цей не вибір жінок, це відсутність іншого вибору. А особливо порада про розлучення - дієва і корисна, автору відразу стане легше з дитиною на копійчані аліменти, ще й може без даху над головою.
Насправді існує чимало ресурсів підтримки і порад жінкам що потрапили у подібне залежне становище, я не буду їх повторювати, лише скажу, что зрілість та дійсно продумане благополуччя у сім´ю приносять не терпіння на образи та байдужість, а розуміння, що декрет - це випробування, яке досить часто подружжя не проходять і не переходять на інший левел. А розлучення - це простий шлях втечі від проблем, які дійсно нікуди потім не діваються.
L-i-s-a-92af• 31 декабря 2024
У вас проблема з чоловіком,а не з дитиною.
При нормальному батькові без проблем подорожувати що з немовлям що з 1-річкою.
Може ще третю?• 31 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
Батько теж має брати участь у вихованні дитини. Він несе так само відповідальність. Автор що сама від сеье цю дитину народжувала, і чого декрет має бути саме випробуванням? Що ви мелете? Ви мені своїми речами мою прабабку нагадуєте, вона завжди казала що все треба терпіти, бажано мовчки, була дуже несчастною жінкою. Це не Вибір жінок? А чий же тоді?
автор Отжигающая • 31 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я розумію це. І я рада би подорожувати. Мені хочеться. Якби ми разом ділили функціонал, то й відпочинок обирали би з позиції як буде зручно всім. І дитині і нам. І компанію, і плани і все все. А так я прекрасно розумію, що я задовбана і закручена, мені хочеться допомоги, тиші, спокою і комфорту. У чоловіка нема розуміння цього. Для нього відпочинок це шумна компанія, випити і повеселитись. Виспаний, відпочивший, з купою сил плясати до ранку. Ось де проблема, ми в різних світах живемо, в різній реальності. А не в дитині проблема, не в друзях і т д. При розподілі функціоналу в родині і взаєморозумінні цих проблем навіть не стояло б
Анонимарик• 31 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Так може вам такій розумній вкрутити яйця чоловіку автора? Чи ви думаєте бога за бороду вхопили і ви застраховані по життю не потрапити в ситуацію де ви залежна?
L-i-s-a-92af• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
То поговоріть про це з чоловіком і залишайте з ним дитину частіше і довше.
So_so• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Дивіться яка розмова.
Кажу ні.
Починаються вмовляння.
Смотрите, при первом обсуждении отдаете ему ребенка в руки и до начала комендантского часа из дома ушли, уверена, Вы себе времени не уделяете.
А теперь напишите то, что Вам хочется сказать в ответ - НЕТ, Я НЕ МОГУ и сто причин по которым муж не справится с ребенком и как Вы не можете это пережить, ведь вокруг мир полный опасностей.
Далеко не в муже корень Ваших проблем.
Elani• 31 декабря 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Жесть какой идиотизм.
Зайду спасёт лужайка и ангел-пкредохранитель
У вас там своих хоть нет с таким мышление ?
Фантазерша• 31 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Там автор или женщина с вавкой на всю голову, или тролль тоже с вавкой.
Вы можете поверить в то, что существует семья, где обоим практически под 40, которая весь первый год ребенка только и делает, что выясняет, надо ли ехать куда-то бухать? И каждый раз автор делится своими переживаниями в интернете?
Вы представляете себе уровень придурковатости?
У меня есть такие знакомые-приятельницы. Только они не в интернете ищут поддержку и розраду, а по телефону звонят. Ситуация у автора обыкновенная будничность с идиотом мужиком.
Фантазерша• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
На жаль, я не троль. Просто в сімейному житті виникають ось такі дебільні питання, про які смішно і говорити, але які виникають, я підозрюю через дуже нерівномірне навантаження. Якби чоловік хоч щось на себе брав, а не все на мене, може і не було б цих питань про поїздки на гульки/чого ми не хочемо в гості/чого на новий рік ми вдома і так далі.
Але ра жаль ці питання є.
Я запропонувала - їдь сам якщо це так принципово, бо я вже просто хочу щоби мене не рухали і не діставали.
Правильно сказали. Самое главное комфорт Ваш и ребенка. Все остальное фигня.
Фантазерша• 31 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Дивіться яка розмова.
Кажу ні.
Починаються вмовляння.
Я б вже гаркнула так , що так називаємі друзі прокляли той день , коли зі мною познайомилися.