Кашка-маняшка• 31 декабря 2024
Люблін жд вокзал, де знаходиться автомат на купівлю квитка на автобус?
Мені потрібно за півгодини до автовокзалу, була тільки раз не звернула увагу де там можна купити на вокзалі чи перед квиток, підкажіть будь ласка, завтра в дорогу
Кашка-маняшка
• 31 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
В автобусі купите по валідатору
Як це? Там не всюди є пристрої для оплати картою
Кашка-маняшка
• 31 декабря 2024
Ответ дляКарапулька
Почему вы не хотите купить билет онлайн?
Крім як дояде де можна?
Карапулька• 31 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Крім як дояде де можна?
Чем вам якдояде не угодил? Нормальное приложение
Кашка-маняшка
• 01 января в 00:37
Ответ дляКарапулька
Угодил, але мені потрібен 1 квиток, а там треба поповнити рахунок на більшу суму, просто не має потреби
Карапулька• 01 января в 01:24
Ответ дляКашка-маняшка
Аааа... я поняла. Тогда незнаю.
Кашка-маняшка
• 01 января в 21:34
Може комусь пригодиться , в валідаторі квиток коштує 47 грн, в автоматі 30, як дояде заключив при купівлі перед самим автобусом