Мудрецыха мира• 31 декабря 2024
Які мінуси життя біля моря?
Чи це справді того варте, як в мріях?
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ну так жити біля моря,а не їздити на море,живуть зазвичай у затоці
живуть зазвичай вздовж всього узбережжя, не тільки в Труймясті) А починаючи від Владиславово і аж до Свіноуйсьця - відкрите чудове море
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Вы будете видеть то море раз в год. И то в сентябре. Как житель города у моря говорю...
++++++, наш добрий знайомий-грек, власник готелю, теж так каже. Ми відпочивали у нього в серпні, то він казав, що від травня на морі ще не був.
МинерАлочка• 31 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Для мене далі труймяста то зовсім село вже)
KROX@• 31 декабря 2024
Для меня сырость, удачный ветер, часть заведений закрываются с сентября по май
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
та дійсно)))) куди там решті)))) добре, що поляки інакше вважають, на відміну від тимчасових полякоподібних
KROX@• 31 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я гуляла по набережной почти каждый день, жили несколько лет.
МинерАлочка• 31 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
А ви за всіх поляків зараз розписалися? Ви така сама полякоподібна, якщо що)
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
я то якраз не така сама
МинерАлочка• 31 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
я то якраз не така сама
А яка,корінна полячка?))))
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
А яка,корінна полячка?))))
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 31 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Удалено администрацией...
120-120-120 (не худею)• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Вас?)
ні, тих, у кого ’далі труймяста то зовсім село вже)’
В гости звали?• 31 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Если жить близко к морю, то да. А когда два выходных и хочется поспать, и ехать больше часа...Короче мы так любим море, что растягивает удовольствие надолго и видим его нечасто.
Ну и ещё один минус это зима. Сыро. Минус десять у моря ощущаешь как минус двадцать
.
МинерАлочка• 31 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну,я у Лондоні живу,мені у труймясті було нуднувато,навіть після України. А за труймястом взагалі нема життя у тих малих містах.
KROX@• 31 декабря 2024
Ответ дляВ гости звали?
.
Больше часа это не очень у моря
барабанщица• 31 декабря 2024
Ответ дляМинерАлочка
Звичайне повітря, Польща дуже загазована навіть у курортних містах,там ще і нафтопереробний завод і море не пахне зовсім морем,вода не солона,а коли температура води піднімається то там купатися взагалі заборонено,бо якась бактерія розмножується. Рік прожила,жодного разу не купалася і не бачила щоб активно купалися.
А в Німеччині ближче до океану, тому свіже.
барабанщица• 31 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я з дитиною спеціально їхала на Балтійське цього року - щоб спробувати як це
Більше не хочу
Погода була тепла, навіть жарка, але вітер... Мене вистало на 3 години, більшість з яких ми провели в морі
Більше не хочу
Там як попадеш...або від місцевості залежить. На кордоні з Данією не дуже вітрено
Гадаю_По_шнуркам• 31 декабря 2024
Ответ дляБджолина королева
В Одессе у моря лучше , чем где-либо.
И не пишите тут про влажность. Вы не были в Германии, не у моря😂😂
Плесенью воняет круглый год и мхом. Плесень в квартирах и домах. Вот это сырость. Сплошные дожди и туманы.
Вы не были в Британии, в Германии по сравнению с ними сухо.😆
Бджолина королева• 31 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Та..не надо , спасибо..
Одесса зе бест..
Сиреневая цапля• 31 декабря 2024
Вітер взимку і волога. Якщо немає опалення то взагалі сумно. А влітку нема мінусів)
Скіфська пектораль• 31 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Ми в Сопот заїхали покупатися
І коли шли на море, я дивувалася - двіж в обидва боки, хто на море, хто з моря. А досвідчені йшли відразу з палатками від вітру