Летала_НаМетле• 01 января в 01:36

Які плани на 2025?

СМСница• 01 января в 02:27
Аби утримати те що є. Більш нічного не планую. І так всі плани йдуть не так як хочу, тому нічого наперед не загадую.
Отжигающая• 01 января в 02:44
Похудеть, сделать корректировку верхней губы ботоксом. Начать заниматься спортом
Смайлик• 01 января в 03:01
Планів дуже багато. Нарешті з´явилась мета у цьому житті. Хоч би все встигнути )
Голубец• 01 января в 03:43
Развод
Я Вас не боюся• 01 января в 05:49
Позаботиться, наконец, о себе.
Щедрик ведрик• 01 января в 08:12
Жить
Муркамурковна• 01 января в 09:27
Я написала собі на 5 сторінок планів)
Евга-9246• 01 января в 09:52
Повернутись додому.
Почати займатись йогою.
Вийти на новий фінансовий рівень.
ЭмчЭндЭм• 01 января в 11:09
Стать стройной, здоровой, счастливой и любимой, зацелованной и единственной
Невидимка Майя• 02 января в 00:39
Ответ дляАноним Советчик
Навчитися шити нарешті, я вже просто не можу, два роки довбаюся а все ще погано шию.
Как вы начинали? Сами или пошли на обучение к кому-то?
Аноним Советчик• 02 января в 00:44
Ответ дляНевидимка Майя
Накачала собі книжок і дивилася відео з ютубу, починала прямо з бази бази, види швів, як правильно кроїти і так далі, викрійки сама будую, навчилася теж з книжок і пабліків в соцмережах, а от якість кульгає, то строчка кривувата, то погано припосажено, я вже думаю, може, у мене просто руки зі сраки Але не втрачаю надії.
Невидимка Майя• 02 января в 00:48
Ответ дляАноним Советчик
Вы пробовали шить под руководством учителя? Может, попросит кого-то подкорректировать, может вы где-то упускает технику выполнения? В книгах об этом пишут подробно? Или просто картинка и тип два какой выбрать на машинке?
Аноним Советчик• 02 января в 00:52
Ответ дляНевидимка Майя
Під керівництвом тільки в школі, тоді пошила собі дві спідниці і довго носила, далі вже на першому курсі розпорола стару майку і зняла викрійку, і пошила як тоді було модно собі базову чорну майку трикотажну на тонких бретельках, може, я тоді і не бачила тих недоліків, бо не дуже прямо розбиралася, а тепер хочеться, щоб ідеально було, бо інакше нащо самій шити, неідеальне я і купити можу в масмаркеті. У нас в місті раніше були курси, але через війну тепер все онлайн, і от я не знаю, чи варто брати онлайн курси.