AnnaOst• 01 января в 09:19

Світанок нового року

Прокинулася, а за вікном такий от перший світанок нового року. І вперше за останній рік у мене є стійке відчуття, що скоро все закінчиться.
Я навіть під час війни з новонародженою дитиною ставила собі на рік одну головну ціль і її досягала. А тепер просто загадала бажання
Іллюха Перчик• 01 января в 09:20
Вони зараз всі сплять без задніх ніг.Так свято в них проходить.Що вони вам зараз напишуть.Це для них типу позор,якщо ти не був як свиня вчора і в 9 ранку вже не спиш і тверезий.А якщо ти 1 числа зранку ще пішов спортом позайматися то ти взагалі типу ненормальний.
автор AnnaOst • 01 января в 09:22
Ответ дляІллюха Перчик
Хто вони?)
Мария10• 01 января в 09:24
В нас такий був світанок
Муркамурковна• 01 января в 09:24
ООО, сьогодні в 7 ранку я дивлюсь, а там сонечко за вікном намічається))) кайф, хоч зараз і не так те сонце світить, але ж воно є, хоч трохи))
coch100• 01 января в 09:26
Ответ дляІллюха Перчик
Кто они?
Veronika_100k• 01 января в 09:27
Ответ дляІллюха Перчик
Ууу, первого января с утра и столько яда...
Іллюха Перчик• 01 января в 09:27
Ответ дляAnnaOst
Хто вони?)
Prervana• 01 января в 09:28
Ну хоть солнце вылезло, на том спасибо
МаргоХ• 01 января в 09:31
У нас солнышко, второй день. Пойду на прогулку в парк сейчас
Іллюха Перчик• 01 января в 09:33
Ответ дляМаргоХ
Мороз и солнце, день чудесный!
Еще ты дремлешь, друг прелестный -
Пора, красавица, проснись:
Открой сомкнуты негой взоры
Навстречу северной Авроры,
Звездою севера явись!
автор AnnaOst • 01 января в 09:33
Ответ дляМаргоХ
Я хочу піти на ковзанку
zhara• 01 января в 09:34
Вийшла з собакою о 8.00, бахнуло десь поодаль. Але все ж таки погода й настрій чудові. Всім гарного дня попри все й не зважаючи ні на що
Іллюха Перчик• 01 января в 09:35
Ответ дляzhara
Гарного вам дня,хорошого здоров´я та миру.А якщо буде це то все інше додастся.
МаргоХ• 01 января в 09:36
Ответ дляAnnaOst
Я хочу піти на ковзанку
Я не умею кататься)) пару раз пробовала, ничего не вышло у меня))
автор AnnaOst • 01 января в 09:38
А ще я здається моя психіка нарешті вибралася зі штопора, немає більше відчуття що живеш в режимі виживання і життя на паузі. Тепер аби здоров´я вистачило)
автор AnnaOst • 01 января в 09:39
Ответ дляМаргоХ
Я теж) але дитина хоче щоб я її катала. У нас дають такі сідушки з ручками. Я саджаю малу на свдушку, сама за неї тримаюся щоб не впасти. Ну і катаємося на дитячій частині. У нас цього разу ковзанку розділили на дитячу і дорослу, то я хоч не боюся що зіб´ють
МаргоХ• 01 января в 09:41
Ответ дляAnnaOst
Супер! Хорошего отдыха)
Natalia505• 01 января в 09:49
Гарно. В нас сонячно і тиша стоїть. Погода чудова. З Новим роком, дівчата!
Kot_v_meshke• 01 января в 10:01
Ответ дляІллюха Перчик
Мне кажется что вы все еще празднуете, со вчера)
mamaМия• 01 января в 10:05
Ответ дляІллюха Перчик
Мороз и солнце, день чудесный!
Еще ты дремлешь, друг прелестный -
Пора, красавица, проснись:
Открой сомкнуты негой взоры
Навстречу северной Авроры,
Звездою севера явись!
Відмикаю світанок скрипичним ключем.
Чорна ніч інкрустована ніжністю.
Горизонт піднімав багряним плечем
день —
як нотну сторінку вічності.
Що сьогодні?
Який веселий фрагмент
із моєї шаленої долі?
Усміхається правда очима легенд
і свобода — очима неволі.
Семицветка• 01 января в 10:13
Тоже сегодня был необычайно прекрасный рассвет, но фото нет. С Новым Годом, девочки! Мира всем нам в новом году.
Strelka_007• 01 января в 10:22
Ну, такий собі ранок сьогодні, принаймні в Києві. Добре що сховище відкрите було і батареї працювали в ньому. Погода класна, зараз підемо з дитиною гуляти Києвом, він прекрасний навіть в воєнний час
Flower Girl23• 01 января в 10:28
Ответ дляStrelka_007
Относительно Киева - да, есть такое...((( Но тоже был такой восход - отражался в окнах дома напротив. Правда я с перепугу подумала, что что-то где-то уже горит...