З горіха зерня• 01 января 2025
Що отримали в подарунок?)
Скоріш за все, вже було питання
Але прогортала стрічку - знайшла тільки сумні теми на тему
Тому...)
кнопкодав• 01 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Почитайте її пости, там таке нутро мерзенне, що не дарма її «полощуть», не дарма
Та навіщо мені) не знала 12 років хто це і знати не хочу. Полощуть такі ж які і вона мабуть
звездная галактика• 01 января 2025
Ответ дляАйболитная
Какой телефон хотите? Я вчера тоже выбирала.
мне нужен с большим аккумулятором. из известных производителей никто такие не делает. смотрю танк на алишке. сейчас у меня самсунг 21 ультра. флагман на свое время. совершенно не стоящий своих денег
энциклопУдия• 01 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Такой набор
ооо прикольный ,я уже пользуюсь во всю
Запароленое одеяло• 01 января 2025
Від чоловіка татуювання нове, таким було моє замовлення на подарунок, від дітей скраб, крем, цукерки
Гравіцапа• 01 января 2025
Ответ дляМанкоголік
парфуми сама собі купила та навушники чоловік подарував
Какой парфюм?
Айболитная• 01 января 2025
Ответ для звездная галактика
Да? А я как раз смотрела на самсунг s24 вчера. Или 15 айфон.
ДаЗдраПерма• 01 января 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Чоловік подарував 6000 грн
Йому ніколи купляти було
А ви чоловікові?
ПешитеБесАшипок• 01 января 2025
Ответ дляТоматико
Сегодня? А вы рисковые. Может хоть до завтра подождать?
Ну и сама давно хочу, дети все свои копилки отдали
З горіха зерня
• 01 января 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
От кого, я живу сама
Від себе, наприклад
Роздратована шкіра• 01 января 2025
Я получила в подарок поездку и цепочку. Прошлую цепочку порвала дочурка. Кулон лежал около полу года. Теперь снова на мне
.
Роздратована шкіра• 01 января 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Такой набор
Отличный набор. Был такой в прошлом году. Очень понравился, так что поздравляю!
Stepa_nida• 01 января 2025
Собі купила кулон, який давно хотіла.
Чоловік хотів купити річ з мого вішліста, а вона солд-аут. Але це дрібниці, бо за тиждень до того, він мені зробив два подарунки без приводу.
А сам він отримав у подарунок відновлення перстня з індивідуальним дизайном (загубив в жовтні, тільки зараз в мене дійшли руки перезамовити знов у ювелірів).
звездная галактика• 01 января 2025
Ответ дляАйболитная
на счет 24 ничего не скажу. я своим мега не довольна
ПешитеБесАшипок• 01 января 2025
Ответ дляТоматико
Оказалось это практически и небольно) я не особо верила детям)))