Оле Лукойе• вчера в 16:37

Кто победит в войне?

Зробіть вибір:
вже голосів: 146
Украина
раша
lilul990• вчера в 21:20
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ми воюєм за гроші і зброю в кредит. Віддавати чим будем? Уже віддали США всі надра, що далі? У нас за пару не буде нічого, що можна віддати, окрім землі і рабів в придачу.
Нам хоча би вижити в цій війні і зберегтись як держава а ви вже думаєте чим віддавати булем. Ви оптиміст

lilul990• вчера в 21:21
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У росії з-під землі нескінченний потік нафти та газу. У них гроші будуть. А ми свої надра відписали америці
Газ її нікому не треба, нафтові танкери легка ціль
Молчавочка• вчера в 21:39
Ответ дляlilul990
А за что тогда война идёт?
lilul990• вчера в 21:41
Ответ дляМолчавочка
А за что тогда война идёт?
У всіх учасників свої цілі.
Щебетушка• 1 час назад
А что победой считаете? Помните выражение Пирова победа?
Бабульція• 52 минуты назад
Україна програла в 2019, коли 73% безмозглих, з криками хоть паржом вистрелили собі в голову
І зараз, в перервах між потужністю і нкзламністю чекають на перемогу від того, кому путін дав завдання знищити українців