Оле Лукойе• вчера в 16:37
Кто победит в войне?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Украина
раша
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ми воюєм за гроші і зброю в кредит. Віддавати чим будем? Уже віддали США всі надра, що далі? У нас за пару не буде нічого, що можна віддати, окрім землі і рабів в придачу.
Нам хоча би вижити в цій війні і зберегтись як держава а ви вже думаєте чим віддавати булем. Ви оптиміст
Молчавочка• вчера в 21:39
Ответ дляlilul990
Газ її нікому не треба, нафтові танкери легка ціль
А за что тогда война идёт?
Бабульція• 52 минуты назад
Україна програла в 2019, коли 73% безмозглих, з криками хоть паржом вистрелили собі в голову
І зараз, в перервах між потужністю і нкзламністю чекають на перемогу від того, кому путін дав завдання знищити українців