Сумчатая кошка• 01 января в 19:47

В кого чоловік не рукастий? Як миритесь з цим? Чи набрався досвіду з часом?

Якщо чоловік не дружить з будівництвом і дотичними роботами, що стосуються побуту, так би мовити - це назавжди чи є вірогідність, що виправиться ситуація (29 рочків)?
Давно без алко• 01 января в 20:34
Ответ дляСумчатая кошка
От і я постійно це кажу, що якщо самому не вникати, то всюди на******ть
Ну зовсім в ремонт не втручатись і довірити все робочим, то це повним дибілом потрібно бути, вибачте )) не вміти робити і розібратись що до чого та контролювати процес це різні речі.
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:35
Ответ дляЯзвочка
Знаете, меня раньше это бесило, а сейчас мне все равно. Я вызываю человека и мне, не насилуя мозги, делают так работы, как я хочу и когда я хочу. А по вечерам после работы, я хочу с мужем пройтись, пообщаться, а не гавкать за работы. Но у каждого своя ситуация.
Боже як ви праві! Але ще б мені навчитись не звертати на це увагу і бути спокійнішою
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:37
Ответ дляДобра всем!
Тут ви праві, в кожного своє. Я терпіти не можу в будинку чужих, криворуких людей. Був досвід. Думаю тому і чоловік мені попався універсал, з руками.
То якщо мені такий не попався, то вже толку не буде😔? Сумно, так надіялась, що він ще навчиться шось
Ответ дляДобра всем!
З малим доходом ви їх не потягнете, автор. Вони зараз собі ціну не складуть.
Знаю(
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:41
Ответ дляДавно без алко
Ну чому мене це повинно дратувати? Які причини? не вміє і що з того, я взагалі цього не відчуваю, живемо ми в квартирі, це не будинок, де багато працювати руками потрібно. Зате я як за кам´яною стіною. Якби він не вмів руками нічого робити і не вмів заробляти, то дратувало б страшенно,звичайно, а так.. взагалі не принципово. Навіть, якщо б ремонт робити зараз потрібно було.. ми як раз перед війною збирались, бо купили квартиру в новобудові. Мені це навіть уявити важко. Я хотіла брати дизайнера і все робити сучасно і швидко. В нас знайомі будують самі будинок вже багато років.. подивилась я на цей треш...їм то подобається, а мені все кугутське і досі жити там не можна, бо робить він один, а це дуууже довго, вони вважають, що їм гірше зроблять робочі.. кожному своє, їх справа. тому для мене конкретно взагалі немає різниці вміє чи ні, якщо вміє вчасно викликати того, хто це зробить. Лампочки то замінити він зможе, колесо в машині теж 😅 що ще потрібно..
Чесно кажучи, заспокоюю себе тим, що ще молодий і набереться досвіду, бо якщо ні - то печально зовсім
Давно без алко• 01 января в 20:44
Ответ дляСумчатая кошка
Все буде добре. Направляйте, якщо для вас цк так принципово. Якщо з цим не стикався, то звідки буде вміти? Мій ось дитяче ліжко збирав 4 години 😅🤣 свій та донькин письмовий стіл вже за годину зібрав 😅 Якщо є бажання, то всьому можна навчитись.
Я взагалі все дитинство ремонти робила в селі у бабусі. Кожен рік вона нові шпалери клеїла, стелі білила 😅
Вдома теж ми з мамою робили. Ні брат, ні тато в цьому участі не приймали ніколи. Зато в жінки брат все робить. І поли миє теж 😅
Аноним_1858• 01 января в 20:46
Ответ дляСумчатая кошка
Ну, а якщо з невеликим доходом, в маленькому місті?
А вы мастерица на все руки,сами все шьете,вышиваете ,все виды кулинарии?
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:50
Ответ дляАноним_1858
Так, бо я з села, а чоловік з міста цим все сказано
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:52
Ответ дляДавно без алко
Мені терміново потрібно на курси до братової жінки
Давно без алко• 01 января в 20:55
Ответ дляСумчатая кошка
😅 секрет простий- вона більше заробляє. І як мама йому. Мабуть таку і шукав
автор Сумчатая кошка • 01 января в 20:59
Ответ дляДавно без алко
Все рівно, молодці, що порозумілись
тянитолкайка• 01 января в 21:00
Из моего опыта обращения к ’рукастым’ знакомым, 80% приходилось переделывать за деньги)
Давно без алко• 01 января в 21:02
Ответ дляСумчатая кошка
Все рівно, молодці, що порозумілись
100%
Аноним_1858• 01 января в 21:12
Ответ дляСумчатая кошка
Так ваши борщи и котлеты это вообще не про умение хорошо готовить
Аноним_1858• 01 января в 21:13
Ответ дляСумчатая кошка
А зачем женились,вцепились в жилье?
Флюорография гуся• 01 января в 21:23
Меня бросает в холодный пот, когда мой решает что-то сделать. Переделка работы потом вылазит в разы дороже. Поэтому с возрастом наконе-то принял факт, что обе руки у него левые 🤷‍♀️ К счастью на мастеров он зарабатывает.
автор Сумчатая кошка • 01 января в 21:26
Ответ дляАноним_1858
А зачем женились,вцепились в жилье?
На бога, панночко! Яке жильйо, купила собі однокімнатну далеко до весілля, заробивши на неї власними силами ремонт і майстрів також пережила самостійно (квартирка 30 кв в старому домі, не Алігарша, якщо шо)
Аноним_1858• 01 января в 21:27
Ответ дляСумчатая кошка
Тогда зачем создали семью с человеком,которого не уважаете?
автор Сумчатая кошка • 01 января в 21:28
Ответ дляАноним_1858
Хочете мене переконати через екран, що погано готую? Можливо, сперечатись не буду, але борщ мій їсть, аж за вухами лящить (гуакамолє, салат з креветками, капрезе і лазанья мені також відомі страви якщо шо)
Ответ дляФлюорография гуся
Ахах)) а як спочатку було, коли одружились?)
ЯкаКраля• 01 января в 21:29
А що в нього за робота?
автор Сумчатая кошка • 01 января в 21:31
Ответ дляАноним_1858
Чого це не поважаю? Дуже навіть, він гарна людина, з душою, 2 освіти, добрий...і т.д. а от рученьки......🤷‍♀️. Хіба ви всі якості свого знали, коли одружувались?
Ответ дляЯкаКраля
А що в нього за робота?
Кабінетний фінансист, як і я
ЯкаКраля• 01 января в 21:32
Ответ дляСумчатая кошка
Кабінетний фінансист, як і я
Ну так, а де йому навчитися малярству?)
автор Сумчатая кошка • 01 января в 21:34
Ответ дляЯкаКраля
Ну так, а де йому навчитися малярству?)
Та розумію, що ніде, але нервуюсь і так
Аноним_1858• 01 января в 21:53
Ответ дляСумчатая кошка
Два образования и плохо зарабатывает,тогда толку с них?вы не успели спросить на свиданиях умеет ли пользоваться инструментами?

Мой из категории тех,кто оплачивает наемный труд
Флюорография гуся• 01 января в 21:55
Ответ дляСумчатая кошка
Так и было. Он что-то «ремонтирует», окончательно доламывает и приходит мастер переделывать. Со временем появился семейный мастер, который выполняет всю мелкую мужскую работу за деньги.
Смайлик• 02 января в 00:47
Ответ дляСумчатая кошка
А окрім лампочок нічого більше не треба?
Мої батьки самі клеїли шпалери, це жах просто вийшов
Моя думка ремонтом однозначно повина займатися спеціальна людина

А якщо вам щось потрібно окрім лампочок,то хто вам заважає навчитися самій?)
Легше за все скидатити відповідальність на інших)
Смайлик• 02 января в 00:48
Ответ дляСумчатая кошка
Дуже смішно....а чоловік нащо?
А ви чоловіку нащо ?
Сонячний день• 02 января в 08:13
Ответ дляСумчатая кошка
Мені б бути такою спокійною, а я як ком нервів
Я просто вийшла з тої кімнати, щоб то не бачити люстра пласка, дірок не видно)))