Сумчатая кошка• 01 января в 19:47
В кого чоловік не рукастий? Як миритесь з цим? Чи набрався досвіду з часом?
Якщо чоловік не дружить з будівництвом і дотичними роботами, що стосуються побуту, так би мовити - це назавжди чи є вірогідність, що виправиться ситуація (29 рочків)?
Добра всем!• 01 января в 19:56
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Справа не в заробітку і можливості найняти спеціаліста.А справа в тім,що більшість подібних найнятих спеціалістів-рукожопи.
Тому так,прості роботи чоловік з друзями навчились робити самотужки.По перше якісніше,по друге дуже приємно щось зробити своїми руками.
Один одному допомагають порадами,або власною участю.Слава ютубу і спеціалізованим сайтам.
Ви абсолютно праві.
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:56
Ответ длябарабанщица
Мій вміє робити абсолютно все, має свою фірму. Але вдома нічого не зроблено 😁, це як про сапожнік без сапог. Тому хай просто нормально заробляє, майстра завжди можна замовити
А я думала завжди, що то видумки. Як у чоловіка, що все вміє може бути вдома щось не зроблено?
Садова гойдалка• 01 января в 19:56
Ответ дляСумчатая кошка
Ну, а якщо з невеликим доходом, в маленькому місті?
Попросіть свого батька, наприклад, як варіант вам допомогти. Чи батька чоловіка
Мира всем• 01 января в 19:56
У меня даже к розеткам не прикасается. Вызывает и оплачивает специалистов. Отлично отношусь. Т к он на это сам прекрасно зарабатывает.
Ms. Анонимная• 01 января в 19:56
Ответ дляКоролеВешна
Блін, я все з цього вмію)) правда, і чоловік мій такий самий. Шукав собі адекватного партнера
Короче знайшлись два рукожопа
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:57
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ми одружувалися, я не вміла нічого ні готувати ні прибирати і тп, він теж. В результаті я всього навчилася, так не ідеальна я хозяйка, а він робити руками не виходить, виходить тяп ляп, заробляти щоб наймати теж ні. Так і живемо (((
Боневтікла• 01 января в 19:57
Ответ дляСмайлик
Для ремонту потрібно робочих наймати
Если не разбираться и не контролировать, то сделают через жопу, как проще
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:57
Ответ дляБершкомангоЗар
Неликвид. У меня муж сантехник.
Вам пощастило значить
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:58
Ответ дляДобра всем!
Тільки вчитись разом, автор
Стараємось, але здається я його пиляю
Давно без алко• 01 января в 19:58
Зачем?? Умеет зарабатывать деньги. Даже дырку просверлить в стене позвали человека, заплатили и 0 проблем. 43 рочки
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:58
Ответ дляСмайлик
А ви самі не можете?
Дуже смішно....а чоловік нащо?
Заикальница• 01 января в 19:59
Ответ дляСумчатая кошка
І я про це ж....плануємо ремонт чорнової, а сам не вміє нічого
Ооой, вот ремонт своими руками в таком случае очень большой риск. И ремонт не сделаете, и разведетесь ещё)
Ответ дляБоневтікла
Наш знакомый так дом строил, спи&Дили у него цену еще одного дома. А сделали пипец как ужасно. Просто просекли , что у него деньги есть . Пока жена не начала контролировать и по пятам буквально не ходила , но уже за другими специалистами.
Сумчатая кошка
• 01 января в 19:59
Ответ дляБершкомангоЗар
Мой сам отпилил старую трубу в ванной и новую поставил.Вы сами так сможете?
Ахах) підтримую...
Заикальница• 01 января в 20:00
Ответ дляСумчатая кошка
Запросто. Муж подруги - повар. Дома никогда не готовит, ему готовки на работе хватает.
ДолькиКабана• 01 января в 20:00
У меня это так работает: начинаю разбираться и делать это сама. Когда прошу у друга одолжить инструмент, тот спрашивает ’зачем’ и делает в итоге сам. Но я такая, что и сама и не боюсь, правда руки из одного места растут.
Сумчатая кошка
• 01 января в 20:00
Ответ дляКоролеВешна
Тоді ви невдало вийшли заміж
. І без грошей, і без рук...джек-пот..
Хаха) забула просто, що всі ідеальні))
ДолькиКабана• 01 января в 20:01
Ответ дляСумчатая кошка
Дуже смішно....а чоловік нащо?
Собственно, а зачем муж? Только гвозди забивать?
Добра всем!• 01 января в 20:01
Ответ дляДавно без алко
Ой як ви помиляєтесь.
бачила я ці дірки в стінах за гроші і вкладання плитки ´спеціалістами´. Я краще шпаклюю, чоловік мені тільки на проводці наекономив тисяч сорок, я вже мовчу про те як вони най...ють на матеріалах
Сумчатая кошка
• 01 января в 20:01
Ответ дляДобра всем!
Автор, зараз доступ до будь чого. Навчанням забитий ютуб.
Так, він щось там пробує, але відношусь до цього я скептично
Добра всем!• 01 января в 20:02
Ответ дляДолькиКабана
Ви молодець.
Ответ дляДавно без алко
У моей подруги так было, пока были деньги) а сейчас эмигрировали, денег особо нет. Велосипед ребенка под года лежит на балконе , так как не умеет муж починить и денег нет
Язвочка• 01 января в 20:03
40 лет супругу) не умеет ничего. Но оплачивает. Не все умеют руками работать.
Давно без алко• 01 января в 20:05
Ответ дляДобра всем!
Ой як ви помиляєтесь.
Да пожалуйста )) ваш выбор. А у нас 13 лет вместе, полет нормальный Отлично сделал парень дырки в стене. И даже дрели дома нет. А за ремонт я вообще молчу. Это сколько времени потратить и денег потерять нужно, чтоб самому его сделать
Добра всем!• 01 января в 20:05
Ответ дляЯзвочка
Не хочуть. Ті які заробляють головою, не хочуть працювати руками. Це звичайне навчання і досвід. Навчаються абсолютно всьому.