мистерЛяпсус• 01 января в 20:55
Одно гризалово...(((
Їдріть-колотить....
Зайшла сюди почитати-подивитись щось хороше, спокійне, приємне
Що не тема - то якесь чи гризалово, срач, депресняк, тролінг...
Ще сумніше стало
У вас є щось хороше за останній тиждень?
Ще сумніше стало
Джавеліна• 01 января в 21:00
Говорять, у мами кенгуренка вчора від перегріву зламався вібратор, тож вона знову тут із нами. Складно так одразу сказати, чи це хороша новина чи погана?
мистерЛяпсус
• 01 января в 21:02
Ответ дляДжавеліна
Вас хтось образив?
Чи ви по життю така / такий / таке?
Мороженная курица• 01 января в 21:03
Советчицу стало не интересно читать. Бред контент, влажные фантазии и грызня. Зашла вечером пообщаться по-привычке. Ни за одну тему глаз не зацепился.
Баба_Воля• 01 января в 21:03
хуже злых советчиц, только советчицы-нытики, что ноют какие все тут плохие и все равно каждый день сюда заходят в приступе мазохизма
Борець за гаманець• 01 января в 21:05
Рік змії - велкам в кодло
ПС.Я тут взагалі нічого в серйоз не сприймаю
Вредняжка• 01 января в 21:05
Ответ дляГанцю в кєдах
Є, нарешті знайшли інший будинок для оренди
Поздравляю
Я тоже ищу, хочу поменять, правда квартиру, но и дом бы подошёл.
Видящие_помогите• 01 января в 21:06
Ответ дляВредняжка
Поздравляю
А я ищу купить. Ну не лежит душа ни к чему. Чувствую, придется строить самим.
Ганцю в кєдах• 01 января в 21:07
Ответ дляВредняжка
Поздравляю
Дякую
Едимнаморе• 01 января в 21:10
Ответ дляДжавеліна
Побачила її в темі про мінору, вона єврейка?
Ганцю в кєдах• 01 января в 21:10
Ответ дляВидящие_помогите
Ми в такий країні, де будують лише сараї. Великі, нові, але сараї. Так шо також землю купили і будемо будувати нормальний. Сподівюсь нікого не вбити в процесі))
ТрамвайGirl• 01 января в 21:12
Я звідси пішла в тг
Знаєте, там теж трапляються схожі співрозмовники, але набагато, набагато рідше.
Тут занадто багато нападок, цинізму, жорстокості
Якщо чесно, то не такого я очікувала від жіночого форуму коли сюди прийшла в свій час
Хотілося просто людяного спілкування, без підколок і образ майже в кожному пості, бо було дуже самотньо, боляче фізично і морально
Тепер заходжу зрідка, все сподіваюсь що атмосфера змінилася, бо сама задумка даного форуму дуже класна
4есотка• 01 января в 21:12
Даа.. Надо переименовать форум в Злюки бобры- грызли, грызли шо могли)
4есотка• 01 января в 21:16
Джавеліна• 01 января в 21:16
Ответ дляЕдимнаморе
Сумніваюсь, але якщо їй це буде потрібно, вона обов´язково стане хоч єврейкою, хоч марсіанкою.
Ответ дляТрамвайGirl
Я звідси пішла в тг
Было здесь по другому .. сейчас появились см фото ))
Обратите внимание сколько лайков 🤣
Да да и эти люди дают здесь советы с таким же лексиконом и мышлением )
Почему так )) я знаю и вы знаете )
Обратите внимание сколько лайков 🤣
Почему так )) я знаю и вы знаете )
Булькаю• 01 января в 21:19
Ответ дляМороженная курица
Так тут узких туева куча
дожену і ощасливлю• 01 января в 21:25
Ответ дляДжавеліна
А чоловік її таки до коханки пішов?
ТрамвайGirl• 01 января в 21:25
Ответ дляliss
Обратите внимание сколько лайков 🤣
Почему так )) я знаю и вы знаете )
Обратите внимание сколько лайков 🤣
Почему так )) я знаю и вы знаете )
Так, було трохи м´якше, але всеодно, не надто дружелюбна атмосфера була завжди
Таке враження що ті жінки приходять зливати сюди яд+ прискіпуватися до кожного слова
А як люблять додумати чого не було і за те обгидити....
1 скрін, ну от не розумію я такого стилю спілкування
Так, мені теж іноді щось не подобається, але я виказую свою незгоду, обурення чи навіть злість зовсім по іншому, іноді просто промовчу, незнаючи ситуацію, не спішу робити висновки
Тобто приблизно такого ж очікую від співрозмовників
Ответ дляТрамвайGirl
Почему …шикарная была атмосфера , все советовали .. я сколько консультаций давала безвозмездно профильно , брекеты мне здесь помогли сделать по лайт цене … ну и некоторые другие моменты .
Дело не в советчицах ))
ТрамвайGirl• 01 января в 21:40
Ответ дляliss
Дело не в советчицах ))
А в кому?