ОдинРазНадетое• 01 января в 22:37
Аденовирус. Мог ли вернутся через 2 недели?
2 недели назад ребёнок принёс со школы вирус. Сам переболел легко, правда до сих пор плохо дышит, ходили к лору уже.
У меня была сильная боль в горле, прям оч сильная, коньюктивит, за температуру незнаю, я пила нурофен от боли в горле и плохо дышал нос. Всё прошло за неделю. Через 5 дней снова коньюктивит, была в офтальмолога. В сегодня температура и немного кашель. Не высокая 37,5. Мне стоит волноватся? Запис к семейному врачу есть на понедельник. Начиталась ужасов про пеевмонию и мне кажется, что у меня все признаки есть и всего..
Гореотума• 01 января в 22:44
Ответ дляОдинРазНадетое
Он что покажет пневмонию?
Да, он покажет, если присоединилась бак.инфекция. А если сдать еще с-реактивный белок, будет ещё информативнее.
ОдинРазНадетое
• 01 января в 22:45
Ответ дляГореотума
А що саме покаже, підкажіть, будь ласка. Я завтра вранці здам. Що там має бути підвищене?
Гореотума• 01 января в 22:49
Ответ дляОдинРазНадетое
При бакінфекції будуть підвищені лейкоцити і ШОЕ, а також с-реактивний білок. Але все одно треба з тим аналізом до лікаря, бо тільки він має робити призначення (особливо якщо а/б).
ОдинРазНадетое
• 01 января в 22:53
Ответ дляГореотума
Дякую.. я думала якщо температура, то лейкоцити і так будуть підвищені.
Гореотума• 01 января в 22:55
Ответ дляОдинРазНадетое
Не факт. Це може бути, наприклад, інший вірус. Або ’друга хвиля’ аденовіруса, але без запалення.
ОдинРазНадетое
• 01 января в 22:56
Ответ дляГореотума
Дякую, я зрозуміла. Як думаєте краще завтра здати чи почекати пару днів? Температура з´явилась сьогодні.
Гореотума• 01 января в 23:00
Ответ дляОдинРазНадетое
Якщо окрім темп-ри більше нічого не турбує, немає слабкості, то здайте через день, буде більш інформативно.
ОдинРазНадетое
• 01 января в 23:02
Ответ дляГореотума
Слабкість є, запаморочення, кістки крутить, ніс погано дихає і трохи кашель
Гореотума• 03 января в 12:11
Ответ дляОдинРазНадетое
Добрий день, як ваші справи? Хоч немає пневмонії?
ОдинРазНадетое
• 03 января в 12:49
Ответ дляГореотума
Незнаю. Температура тримається. Вранці здала кров в Ділі, сьогодні прийде лікар, вчора її не було. Якщо скаже буду робити рентген. Сама поки не хочу, я робила перед операцією менше року тому, це ж теж шкідливо. Але самопочуття жахливе. Оце вірус зараз ходить
Гореотума• 03 января в 13:04
Ответ дляОдинРазНадетое
Зрозуміла. Одужання,вам!
ОдинРазНадетое
• 03 января в 13:34
Ответ дляГореотума
Зрозуміла. Одужання,вам!
Дуже дякую!