Електрохарчування• 02 января 2025

Що вас найбільше дратує в сучасній культурі?

Мене дратує, що інколи хайп важливіший за якість чи зміст.
котопёс• 02 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Імхо, апофеоз абсурду - це чорна Білосніжка, бо з самої назви вже смішно.
Хоча загалом сперечатись не буду, чорна королева Британії - це теж зашквар, бо Білосніжка хоча б вигаданий персонаж.
Ну я Білосніжку вставила, потім прибрала, теж через вигадку. Це казка, якщо народ, кому ця казка належить не протестує, то нехай їдять. З королевою в принципі так само, але я не буду ні ту білосніжку дивитись, ні ту болейн
котопёс• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Доречі, в Бріджертонах, мене афро-хтось там, не дратували. Бо пояснено чому так. Більше того, частково сюжет будується на тому, що як дозволили афро стати частиною аристократів, так і можуть забрати це в них.
Оригінальний твір я не читала, але в серіалі цей момент логічно пояснено.
Ну то ж вигаданий сюжет, не історичний, що хочуть те й знімають,- смішно, бо не можливо, але чому й ні. А ось індуси або афро в історичних костюмованих фільмах то трохи брєд.
Лапка• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Сам сериал я не смотрела, только трейлер и какие-то фрагменты.
Не знаю, может по сюжету там все и логично у них, но я не могу эту дичь смотреть))
Покорительная• 02 января 2025
Ответ дляЛапка
Я дивилася перший сезон. Це, типу, як альтернативний світ, в якому король покохав і одружився з темношкірою, і вона наполягла, аби темношкірим було дозволено стати частиною аристократів.
Я сприйняла цей серіал по типу фантастики. В якихось фільмах в Другу Світову розробили препарат, який з хлюпіка надлюдину робить, а в цьому - король Англії на темношкірій одружився...
Лапка• 02 января 2025
Ответ длякотопёс
Для меня этот сериал выглядит наоборот как расисм.
Типа намеренное подчеркивание былыми, что вот типа ’смотрите как мы любим черных, мы их так любим, что даже не обращаем внимание что они черные’))).
Короче, для меня этот сериал полная ересь))
Лапка• 02 января 2025
А профессор Снейп черный?
Будет настоящий ’ черный маг’)))
Винник• 02 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ще напишіть що спорсмени тупі)
А потім самі спробуйте розібратись як накачати ті сідниці або набір жестів між ігроками в американський футбол)))
мавпи бонобо також мають надскладну мову жестів і розкішні сідниці, я взагалі-то зовсім інше мала на увазі, анітрохи не заперечуючи проти чиєгось прагнення мати досконале тіло, це базова потреба, але тіло тлінне - дух вічний
ТрамвайGirl• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Якщо таке вплітається гармонійно в сюжет та не ламає логіку того всесвіту, то чому б і ні?
Але зараз вже взагалі перестали напружуватися навіть пояснення включати. Тупо запихують чорненьких, геїв та ’незалежних сильних’ жінок, аби були. І вишенькою на торті - білих гетеро чоловіків роблять якимись пасивними слабкими придурками, щоб на їх фоні головні герої пристойно виглядали.
Лапка• 02 января 2025
Из последнего - игра в кальмара -2
Всунулт транса туда. Причем не настоящего транса, а актера , который его играл. Настоящего не нашли))). Хотя по сюжету можно было вообще без него обойтись
Покорительная• 02 января 2025
Ответ длякотопёс
Саме так. Коли воно логічно і пояснено чому так, то сприймається більш - менш нормально. Скажімо, марвелівська Чорна Пантера. Там більшість персонажів - темношкірі. Але жодних питань це не викликає, бо а які ще мають бути персонажі, якщо сюжет про африканську країну? От, якби Чорна Пантера був індусом чи скандинавом - питання б були.
Так само і щодо всього. Ну не може бути в класичній європейській казці головних героїв темношкірих! Однак можна створити альтернативну історію на базисі казки. Інтерпретацій Попелюшки - купа.
О, доречі, дивилася я ’Три горішки для Попелюшки’ виробництва Норвегії і Литви. Там є все: темношкірі, товсті, геї і, навіть, інваліди. Але все це класно сплетено і майже не помітно, хоча сюжет повністю залишили оригінальним. До класичного фільму не дотягує, але, принаймні, не викликає відразу.
котопёс• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
І що цікаво - із корінних жителів Ваканди жодного білого, в цьому напрямку толерантність не спрацювала...в іншому згодна)
Дама_с_караваем• 02 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Попри здоровий глузд та логіку сюжету.
Например
ТрамвайGirl• 02 января 2025
Ответ длякотопёс
Так воно ж зараз і працює лише в одному напрямку. )))
Зробити з класичного білого чи чоловічого персонажа відповідного чорного чи жіночого - нормально.
А от якщо хтось зробить навпаки - уявляєте, скільки хайпу зразу підніметься?
Покорительная• 02 января 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Так, це бісить.
Я постійно задаюся питанням, коли бачу, як пхають невідповідних персонажів в якийсь твір: ’А слабо створити щось, де такі персонажі будуть доречними?’ Навіщо темношкірих пхати в класичну європейську казку? Зніміть африканську казку, індійську, китайську... Мулан не може бути європейкою, Моана, Покахонтас, навіть Ліло...
Таке ’пхання’, як на мене, виглядає як приниження. Типу: ’ми не можемо створити щось своє якісне, тому будемо окуповувати ваше’.
Лапка• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Так, це бісить.
Таки да, это работает только в одну сторону.
Сделать из Русалочки/Белоснежки/ королевы Англии чернокожую- норм (а если ты против, то ты расист). А вот если бы из Покахонтас или Мартина Лютера Кинга сделали светлокожего европейца- вот это хай бы поднялся)))
Покорительная• 02 января 2025
Ответ длякотопёс
І я про це. Коли сюжет логічний, а персонажі органічно вписані в нього, то в толерантності і немає потреби, бо вже давно минули часи сегрегації.
Про толерантність можна було казати, скажімо, коли актрисі, яка номінована на Оскар, забороняли бути присутньою на церемонії, бо актриса темношкіра. Але, навіть тоді, і на церемонії була, і Оскар отримала.
котопёс• 02 января 2025
Ответ дляПокорительная
Згодна)
дожену і ощасливлю• 02 января 2025
Ну ещё 20 лет назад была поговорка: хороший понт дороже денег. Это как раз про хайп, оно было всегда.
Меня больше раздражает тотальная зависимость от гаджетов, и невозможность сосредоточиться на длительных процессах как следствие бесконечного свайпа рилсов, шотсов и тп
Альдебаран• 02 января 2025
Ответ дляСоветчица Года
Так, тільки трохи перефразую: що суспільна думка і імідж важливіші за здоровий глузд.
дивлячись як 95 квартал вплинув на наше життя, то здоровий глузд у нас уже в далекому минулому.
а імідж ми успішно множимо на ’0’.
ФФФФристайла• 02 января 2025
Особисто мене дратують сцени сексу в фільмах. Особливо зятягнуті. Якщо вже так хочеться показати натуральність, то чому б не пхати в кожен фільм сцени походу в туалет із запором, чи розладом шлунку, наприклад? Бо це не естетично? А сцени ригання типу на нервах, це естетично? Давайте вже за рівність фізіологічних процесів, якщо знімаємо фізіологію, а не намагаємось вкласти в твір якийсь важливий зміст.
Особисто мені подобається кіно, яке змушує замислитись.
P. S.
Я зрозуміла питання, просто це дійсно дратує. Кіно відмирає, як мистецтво і це мене засмучує.
АдеКВАтная• 02 января 2025
Бісить більше за все, що в сучасні фільми обов’язково пхають одностатеві стосунки та кольорових. Як вже писали дівчата, коли чорна грає аристократку середньовічну. Або чорні в ролі ельфів Толкієна.
А ще бісить пропаганда одностатевих стосунків та політика, що дитина то воно і може визначить якої воно статі самостійно.
ЗавЛабСнаб• 02 января 2025
Страшна безграмотність в усіх сферах, дитячі граматичні помилки усюди, від дикторів новин, реклами, до так званих «пісень», які штампуються десятками «на злобу дня»
Деколи справді задумуєшся про доцільність бодай якоїсь цензури
Голі тіла повсюди вже просто задовбали, викликають тільки нудьгу і роздратування