Верочка 100%• Изменено 02 января в 18:14
Хто в темі, публікую поїздку на бла бла кар, але немає можливості поставити біл
Хто в темі, публікую поїздку на бла бла кар, але немає можливості поставити більшу вартість.
Я вперше публікую поїздку на бла бла кар, раніше купувала там квитки на автобус.
Везу днями дитину за кордон на навчання і хочу взяти двох попутників (сподіваюсь, не пожалкую)
Але проблема в тому, що вартість вища від тої, що мені пропонує поставити ббк і змінити чомусь не можу.
І ще питання, чи варто ставити галочку ’ поїздка лише для жінок’ ?
Бойова• 02 января в 21:53
Поставте максимальну ціну що дозволяє ббк, а в додатковій інформації напишіть актуальну. Деякі водії ставлять взагалі 50 грн. Щоб пасажири меньше платили сервісного збору