Булку Дай• 02 января в 19:53
Шукаю викладача носія англійської мови
Донькі скоро 12 років, займається 7 років, дуже гарні успіхи.
Зі своїм першим викладачем розстались бо вона веде маленьких діточок, прийшов час.
Рівєнь вона задала високий, не хочемо втрачати його. З тутешніми вчителями не цікаво. Бажано щоб була молода освідчена дівчина. Дякую за поради!
Булку Дай
• 02 января в 20:04
Ответ дляФиктивная
Носіїв Шукайте не тут, а в Англії чи в США, Австралії тощо
Невже ніхто не займається онлайн з носієм?)
Докладальниця• 02 января в 20:08
Ответ дляФиктивная
У нас в обычной школе преподавал носитель английского из Африки
Поросенка• 02 января в 20:09
Ответ дляБулку Дай
Ну, занимались. И постоянно смотрел-слушал англоязычный контент. И Вам правильно сказали, что нужно искать нейтива не на Советчице. Есть специальные ресурсы.
Докладальниця• 02 января в 20:09
Ответ дляБулку Дай
У меня ребёнок просто общается с парнями из Канады и Сша
Головний кошак• 02 января в 20:10
Ответ дляБулку Дай
Я займаюся, але через свого викладача. В мене контактів немає. Можу лише сказати, що вони з південної африки
Витворунка• 02 января в 20:33
Ответ дляБулку Дай
На сайті преплі вибала