Не пириживай• Изменено 03 января 2025
Немає грошей на репетитора з алгебри, питання всередині
У сина, 8 клас, 5 балів з алгебри за семестр, решта оцінок 7 і вище, середнячок. Займаюся з ним сама за курсом всеукраїнської школи онлайн, але мені теж воно важкувато, чесно, деякі завдання можу пояснити, уже підглянувши заздалегідь відповідь. Хоча я закінчувала школу із золотою медаллю в 1998 році, наче тоді значно легше було вчитися, чи то я вже отупіла. Займаємося по 45 хвилин щодня. Може, тут є вчителі чи репетитори, підкажіть, чи буде толк з таких занять, чи краще туди не профі взагалі не лізти. Може, є ще якісь корисні ресурси. Дякую!
Allein74999• 03 января 2025
Мой когда что-то не понимает, ищет видео уроки на ютюбе. Там все отлично расписано. Может долго, но для понимания темы норм
Советничаю тут• 03 января 2025
Авторе,якщо ви не вмієте викладати, не знаєте методологію, то краще не лізти. Бо дитина просто втратить бажання робити те, що навіть ви не дуже розумієте.
Сільський ансамбль• 03 января 2025
На ютубі є багато класних пояснень з будь-якого предмета. Головне - шукати.
Балаболка• 03 января 2025
Те ж десь в цьому віці застопорилось, якась тема була не ясна і комом почало сипатись далі. Я за підручником пояснювала тему наперед і дивилась що не зрозуміло було і розбирали так попередні.
НуКаНаКа• 03 января 2025
Алгебра це біль. В мене правда ще 7 клас. З репетитором витягнула тільки на 8.
Птица Говоруша• 03 января 2025
Если вы умеете нормально объяснять и не орать, то почему не будет толку? Конечно будет.
Я не умею. Хотя в 2000 году физ мат закончила с медалью. Мой ребенок учится с репетиторами)
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Я вчитель української мови. Навпаки, заняття так проходять, що він відчуває себе успішним, не відмовляється вчитися.
Бойцовская• 03 января 2025
Автор, в нас аналогічна ситуація, 8 клас, бал 8, але мені це замало, бо потрібен гарний атестат (планую вивозити), купила збірник Мерзляка Алгебра + Геометрія і книгу з развя´занням. Дивимось відео, як і ви, від всеукраїнськох школи. Важко йде, чесно кажучи, найважче мені дається подолати супротив, бо нічого ж не хоче робити. А нові знання - це зусилля. Я дуже добре знала алгебру і геометрію, але теж вже призабула. Хочу дати базу, щоб якщо і брати репетитора то поглибитись в науку, а не вивчати з ним шкільну базу
Советничаю тут• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
І ви не можете домовитися із вашими колегами про консультації?
Кишмишная Мая• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
ну, если вы занимаетесь по ВШО задания он в конце каждого урока сам делает? все получается?
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ви розумієте, от матеріал зрозумілий, але це не завжди допомагає якісно вирішувати громіздкі багатоярусні вирази. Коли бачиш рішення, зрозуміло, де що береться, але як до цього додуматися з нуля, з чого почати? Десь зразу треба виносити за дужки, десь підносити до степеня відразу, десь лише в кінці. А потім вчителька на батьківських зборах грдо проголошує, що ніхто з дітей не знає математики. Так а хто в цьому винен?
Бойцовская• 03 января 2025
+ я зараз хочу вивчати теми наперед, щоб він більше міг взяти зі шкільних уроків, бо тема ж вже буде знайома. Але ще не тестила цю ідею.
Скромняшка• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Домовтеся з вчителем матем, що її дитина походить до а вас, а ваша до неї на заняття.
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляНуКаНаКа
7 клас ще нічого був, з алгебри 8, з геометрії 10. Цього року 5 і 7. Якби ще ж знати точно, що ці оцінки не впливатимуть ні що.
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Я не працюю за фахом з 2010 року.
Скромняшка• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
Може краще розвивати сильні сторони, а не підтягувати слабкі? Може він буде успішним співаком чи художником, чи футболістом, а не бухгалтером.
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Разом робимо завдання. Я наперед роблю, тоді йому допомагаю, якщо потрібно.
Баба_Воля• 03 января 2025
Ответ дляНе пириживай
это основное
не каждый учитель сможет научить, и то, что Вы заплатите - не будет гарантией результата
сладкий_ноябрь• 03 января 2025
В вашому випадку краще відпрацьовувати базу, а не гнатися за завданнями складного типу.
Підтягнете базу, дитина почне краще розуміти в класі і тоді все почне сам вчитися.
Не пириживай
• 03 января 2025
Ответ дляСкромняшка
В тому то й справа, що є схильність до техніки. У мене чоловік хороший інженер-механік, син в нього пішов.
Баба_Воля• 03 января 2025
Ответ дляБойцовская
это отличная идея, и не только идея, это работает!
Скромняшка• 03 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Не всегда. Моя когда знает наперед, даже не слушает учителя, говорит я и так уже знаю это. Начинаешь проверять, а она знает на половину.
Дело было давно• 03 января 2025
Попробуйте придумать подработку на то время, что вы уделяете внимание занятиям с сыном, а ему взамен возьмёте учителя.
Все таки мама должна быть мамой
И необязательно брать сразу академика с высокой ценой, можно попробовать со студента. Академики ж тоже с чего то начинали.
Все таки мама должна быть мамой
Люблю ВалЄру• 03 января 2025
Ответ дляAllein74999
Мой тоже
Бойцовская• 03 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Якби в університетаих не вимагали гарний атестат з цих предметів за 8-11 класи, я б теж так думала. Мені б було це простіше і навіть дешевше. Але реалії вимагають інших підходів.
Баба_Воля• 03 января 2025
Ответ дляСкромняшка
эмм... где же - ’знает наперед’, если ’знает на половину’...
вопрос риторический,
нельзя ’знать наполовину’ точную науку
вопрос риторический,
нельзя ’знать наполовину’ точную науку
Сон і дрімота• 03 января 2025
У меня сын только с репетитором смог вылезть из 6-рок. Начал заниматься в 8-м класс, так как как снежный ком начало все накапливаться, и он уже не тянул вообще.
В 10-м классе уже имел 10- ть баллов и по алгебре и по геометрии.
Пришел к этому постепенно.
Лично, я не умею объяснять, могу знать решение, но объяснить - нет. Потому для нас только репетитор.
Пришел к этому постепенно.