Мона_Лиса• 02 января в 22:05
У мене що - м´язи обличчя не як у людей? Посмішка і зморшки
Під час сміху у мене під очами, аж на щоках збираються жахливі зморшки . Якось неправильно працюють м´язи на обличчі. У інших такого жаху не бачу. Ще й брови вниз направлені ...
Це якось ботоксом виправляється чи вже такою страшною і буду?
Мені 41 рік.
Конотопська відьма• 02 января в 22:28
Ответ дляМона_Лиса
Це лише, коли сміюсь чи широко посміхаюсь. В звичайному вигляді такого не видно
Ви красотка. У мене теж з´ явились, коли сміюся. Думаю що робити
Околовита• 02 января в 22:28
Ответ дляМона_Лиса
Дякую , звернусь.
Мені один раз робили ботокс в ту зону, але малу дозу, так як шкіра тонка. Ефект невеликий був, на 2 місяці максимум. Але ще й набряки під очима з´явились. Можливо косметолог не туди вколола, куди треба
Ботоксу вистачає на 3 міс не більше при такій міміці
Мошей ницца• 02 января в 22:29
Ответ дляМона_Лиса
Ви красиво виглядаєте в 41.
Гарне волосся, доглянуте обличчя. Овал зберігся, це супер.
Гірчинка• 02 января в 22:30
Ответ дляМошей ницца
Це генетично.
У мене у тата завжди були зморшки під очима, а у мами - ніколи.
У мене такі ж, помітні вже після 25 років.
Я дивилась дитячі фото, навіть на них уже видно маленькі полоски під очима.
Плюс такого старіння (дрібнозморшкуваного), що він легко коригується, тому що овал обличчя не пливе вниз.
У меня тоже от бабушки. Ей в 80 никогда старше 60 не давали, тоже минимум морщин было.
Мошей ницца• 02 января в 22:31
Ответ дляГірчинка
Так, це вважається найкращий тип старіння.
Людина красива у будь-якому віці, тому що зморшки є, але обличчя не виглядає набряклим, не пливе вниз, відсутнє 2ге підборіддя. І тіло зазвичай більш-менш ок.
Файна цьоця• 02 января в 22:37
Ответ дляMs. Откровенность
У мене так само. Не виглядаю старшою за інших. Також 41.
Хотіла ботокс, але лікарка попередила, що будуть валики під очима.
Пойдите к другой, эта явно не очень. Какие валики, от чего?
Файна цьоця• 02 января в 22:39
Все мы разные, у всех по разному образуются заломы, морщиеы, впадины. Ботокс и виоревитализации вам помогут, сходите к косметологу
Ms. Откровенность• 02 января в 22:42
Ответ дляФайна цьоця
Набряк буде. Я у двох була. От і автор пише, що у неї так само було.
Коли я не сміюсь, зморшок немає жодної. Для мене набряк під очима виглядає жахливіше, ніж мімічні зморшки.
Миловидна леді• 02 января в 22:48
Ответ дляМона_Лиса
Вы достаточно пьете воды? Какой у вас рацион? Мне кажется, что изнутри кожа обезвожена, такое бывает если высокий сахар или наоборот полный отказ от углеводов.
Мона_Лиса
• 02 января в 22:58
Ответ дляМиловидна леді
Сахар в норме. Углеводы ем, даже больше чем нужно было бы. А вот кожа да, сухая, обезвоженная. Воды мало пью, не могу себя заставить. Утром около 350 мл и днем 200-400,не больше.
спальное место• 02 января в 23:35
Ответ дляГірчинка
Какое старение? Мне 47 одна морщинка, я паниковала и замазала кремом с гиалуронкой, она пропала. Еще молодая, ксчастью. Авторше лет 70, это специально про 40 втирает, чтоб посочувствовали. Нет такого в 40 ни у кого.
у меня такое в 34 было.
кураГАЛЯ• 03 января в 01:37
А со зрением все ок?
Морщины заметные, но по моему не портят внешность. И у молодых так бывает
Мона_Лиса
• 03 января в 08:04
Ответ длякураГАЛЯ
А со зрением все ок?
Да, зрение в норме.